Vůně pro duši

Autor vysvětluje zásady použití aromaterapie v psychologické a psychoterapeutické praxi. Zabývá se základními aspekty metody aromapsychologie – mechanismy působení, způsoby užití, psychologickým působením éterických olejů a aromadiagnostikou.


  • 315 Kč / 1 ks
  • Vyprodáno
315 Kč
Kategorie: Aromaterapie
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána...
 

Kniha se věnuje jedné z aktuálních oblastí regenerační medicíny, balneologie a fyzioterapie – aromaterapii a její součásti aromapsychologii. Autor vysvětluje zásady použití aromaterapie v psychologické a psychoterapeutické praxi. Zabývá se základními aspekty metody aromapsychologie – mechanismy působení, způsoby užití, psychologickým působením éterických olejů a aromadiagnostikou.

Kniha obsahuje seznam 55 nejčastěji používaných éterických olejů, které autor hodnotí z hlediska jejich působení na nervový a psychický stav klienta, tzn., jak působí na stimulaci, relaxaci a adaptaci. K jednotlivým éterickým olejům přiřadil konkrétní potíže, které lze těmito oleji korigovat. Na konci knihy je uveden seznam nejčastějších potíží, např. nespavost, úzkosti, strach, poruchy pozornosti, nervozita, stres, depresivní nálady, anorexie, hysterie, bolesti hlavy atp., s příklady receptur a okruhem dalších vhodných éterických olejů.

178 stran, brož., 145 x 205 mm, ISBN 978–80–86356–51–8, rok vydání 2010, 2018 - dotisk

Překlad Eva Klimentová

 

Inspirujte se na našem BLOGU:

Jak na podporu imunity?

S Marií Noe o vůních

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: