MADE SAFE laky Sienna Byron Bay

Jsme tak nadšeni, že se s vámi můžeme podělit o novinku, že Sienna se stala vůbec první společností na světě s výrobou laků na nehty, která získala certifikaci Australian Certified Toxic-free, Made Safe a Allergy Certified.
MADE SAFE®.
 

BEZPEČNÉ CERTIFIKACE
V Sienně je pro nás důležité uvědomovat si jaký dopad máme na životní prostředí a minimalizovat ho dle našich možností. Ve skutečnosti je to základ našeho podnikání. Pro nás to znamená přinášet vám špičkové laky na nehty provázané nejnovějším výzkumem. Znamená to také sladění se s dobře známými organizacemi a získávání certifikátů, takže můžete vidět, že jsme věrní našemu slovu a aktivně podporujeme to, v co věříme. Chceme vám ukázat, že opravdu děláme to co říkáme.

 

KDO JE MADE SAFE®
MADE SAFE® je první netoxická "pečeť" Austrálie pro každodenní výrobky. Ověřili, že každá složka používaná v přípravku Sienna je bezpečná z hlediska zdraví i životního prostředí. Zavázali jsme se, že všechny složky našich výrobků splní standardy Made Safe - nejen v našich současných řadách, ale i v našich budoucích.

 

„Každá složka bude zkontrolována z hlediska kontaminace a zkontrolována z hlediska možného poškození zdraví lidí a životního prostředí, aby byla splněna nejvyšší možná úroveň bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s nejlepšími aktuálními vědeckými poznatky.“

 

MADE SAFE WANTS CHYBA ZMĚNIT KAŽDÝ VÝROBEK JSOU VYROBENY
Made Safe chce změnit způsob, jakým jsou vyráběny každodenní výrobky, s cílem přimět společnosti, aby zcela eliminovaly používání toxických chemikálií. Jsme tak hrdí na to, že jsme součástí cesty a byli uznáni za veškerou naši práci, která vám přináší profesionální lak na nehty, který splňuje nejvyšší hygienické a ekologické standardy.

 

Další informace o naší práci s lidmi a planetou získáte na naší certifikační stránce.

Víc o MADE SAFE®

Zdroj článku siennabyronbay