Sebeláska

Kdykoliv během dne si můžeš udělat krátký rituál sebelásky, ve kterém budeš hýčkat sebe a své bytí.


  • Vyprodáno
1 111 Kč
Kategorie: Domácnost
Položka byla vyprodána...
 

   V balíčku naleznete: 

  • Eminence cosmetics – 25ml omlazující maska z plodů palmy Acai z kolekce Vita Skin. Hluboce hydratující a zpevňující pro všechny typy pleti
  • Mineral Bangle – minimalistický hedvábný náramek s minerálním korálkem ve vysoké kvalitě
  • Gravitas – mini konjaková houbička na čištění obličeje, 100% přírodní, Vegan, Cruelty Free
  • Oli Ola– inhalační tyčinka vytvořená speciálně pro sebelásku
  • Mala z Bali– mala z plodů rudrakshy z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus, rostoucího v sopečné zemi posvátných Himalají

 

Kdykoliv během dne si můžeš udělat krátký rituál sebelásky, ve kterém budeš hýčkat sebe a své bytí.

Začněš tím, že si očistíš svůj krásný obličej přírodní konjakovou houbičkou od Gravitas, abys získala pocit naprosté svěžesti a lehkosti. Poté naneseš na obličej přírodní masku z výtažků z Acai značky Eminence. Masku necháš působit a plně si uvědomuješ, jak všechny její blahodárné složky působí nejen na Tvou pleť, ale i na Tvou duši.

Dále přejdeme k samotné meditaci. Masku můžeš na obličeji ponechat nebo ji smýt, zaleží jen na tom, co je Ti pohodlnější.

Vězmi si na krk malu ze semínek Rudrakshy, nasaď si na ruku náramek s krystalem od Mineral Bangle, pohodlně se usaď a medituj s OliOla inhalační tyčinkou, která je napuštěna přírodními esenciálními oleji, které podpoří Tvou cestu k sebelásce.

Meditaci můžeš provádět například podle Osha tak, že se usadíš na pohodlné a klidné místo, pustíš si tiše meditační hudbu nebo ponecháš všechny zvuky vypnuté a zůstaneš v tichu.

Dech je s námi neustále a je pro nás branou do přítomného okamžiku, mostem k našemu tělu, k vesmíru.

Nejdříve inhaluj tyčinku sebeláska a poté přenes pozornost ke svému dechu. Uvědom si, jak Tvůj dech přichází dovnitř těla. Když se dech dotkne tvých nosních dírek, ciť ho tam. Pak nech ať se dech pohybuje dovnitř. Pohybuj se s dechem naplno vědomě. Když jdeš dolů, dolů, dolů s dechem, ať ti dech neunikne. Nejdi napřed a neopožďuj se. Jen jdi s ním. Pamatuj si toto: nech napřed a nenásleduj jej jako stín: pohybuj se současně s ním. Dech a vědomí by se měli stát jedním. Dech jde dovnitř – ty jdeš dovnitř. Jedině pak bude možné dostat se do okamžiku mezi dvěma dechy. Nebude to jednoduché. Jdi dovnitř s dechem, pak jdi ven s dechem: dovnitř – ven, dovnitř – ven.

Druhá část této meditace – zaměření se na mezeru mezi dvěma dechy – bude následovat automaticky. Když budeš cvičit uvědomění dechu, najednou jednoho dne aniž to budeš vědět se dostaneš do intervalu mezi. Neboť tak, jak se tvé vědomí stane intenzivní a pozorné, tvá pozornost bude v závorkách – celý svět bude vně závorek – jen přicházející a odcházející dech se stane světem, celou arénou pro tvou pozornost. Najednou budeš cítit pomlku, kde není žádný dech.

Uvědomíš si přítomnost, bezmeznou lásku, bezmeznou sebelasku a vděčnost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 21.8.2019
Uzasny vonavy balicek plny krasnych drobnosti ????
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.