The Five Minute Journal / motivační diář

Pracujte na sobě a buďte šťastnější. Zlepšete své vztahy. Přiveďte svou mysl na cestu optimismu.


  • Skladem
750 Kč
Kategorie: Intelligent change
Hmotnost: 0.45 kg
 

Tento diář je v anglickém jazyku.

Pracujte na sobě a buďte šťastnější. Zlepšete své vztahy. Přiveďte svou mysl na cestu optimismu. Můžete to dokázat a být tak další z tisíců lidí, kteří používají tento diář a soustředí se na to dobré, co život přináší. Praktická a návodná cvičení, která zde najdete vás provedou cestou k vašemu lepšímu já.

 

Pět důvodů, proč si tento diář zamilujete

Jedna z nejjednodušších a nejefektivnějších věcí, kterou můžete udělat každý den pro to, být šťastnější. Je vědecky ověřeno, že zaměření pozornosti k těm dobrým věcem, každodenním laskavým maličkostem může dramaticky zvýšit pocit vnitřního štěstí. Klíčem k tomu je pravidelnost. A právě s tím vám tento nedatovaný diář pomůže.

Struktura diáře je postavena na pevných základech pozitivní psychologie. Psychologům trvalo déle než 80 let ověřit a prověřit, že je opravdu lepší se v životě zaměřit na to pozitivní. Tento diář je kombinací pravidelných !cvičení“, které ukotví právě takové pozitivní nastavení mysli a začlení je do vaší denní rutiny.

Tento diář je určený i pro ty z vás, kteří jste si vždycky říkali: „jednou začnu, někdy budu psát deník…“. Už nečekejte, tento diář vám neumožní vymlouvat se, podpoří vás v chvilce pro psaní každý den.

Zaznamenáte si nejkrásnější momenty z každého vašeho dne, měsíce… Kdy naposledy jste měli možnost připomenout si pár let starou úžasnou vzpomínku? Nebylo by krásné mít kroniku těch nejúžasnějších vzpomínek?

Máte problém dodržet závazky a předsevzetí? Tento diář vám kryje záda. Uvnitř najdete tipy a triky, jak psát pravidelně. Získáte pravidelný návyk, naučíte se zaměřit pozornost na pozitivní aspekty vašeho života. Je to možné. Za pět minut, každý den.

 

Základní principy používání diáře

Tento diář není datovaný. Začít tedy můžete kterýkoli den, kteréhokoli roku. Při pravidelném psaní vydrží jeho stránky 210 dní.

Diář je psaný v anglickém originále včetně anglického návodu k použití.

Prací s diářem nastartujte svůj den. Věnujte ráno pár chvil myšlenkám na to, za co můžete být dnes vděčni? Budování vědomé vděčnosti je definitivně jedním návyků, který umí změnit život. K rannímu zamyšlení patří také to, díky čemu by mohl být váš den ještě lepší? Co dnes uděláte pro to, abyste se cítili skvěle? Pokračujete v ukotvení optimistického pohledu na svět pomocí každodenní afirmace. Vymyslet ji musíte vy, je přec pro vás a o vás!

Diář vám pomůže také utřídit myšlenky před spaním a zhodnotit váš den. Jaké 3 nejlepší věci se vám dnes staly?

Ale to samozřejmě není vše, další tipy a triky najdete uvnitř diáře.

 

Příběh The Five Minute Journal

Cílem společnosti Inteligent Change, která stojí za tímto produktem, je pomáhat lidem žít vědomý život. Přináší jednoduché nástroje, které učí soustředit se na to důležité v životě, na vděčnost, přítomný okamžik nebo růstové myšlení. Stejně důležité je pro nás vyrábět naše produkty udržitelně a přinášet pozitivní změnu do komunit po celém světě.

 

Kniha je vytištěna na papíře s ekologickou certifikací FSC.

Celosvětově se tohoto diáře prodalo přes 700.000 výtisků!

 

Naše mise

Naším cílem je provést vás cestou sebepoznání. Chceme, abyste díky našemu The Five Minute Journal byli vědomě šťastnější, produktivnější a moudřejší verzí sama sebe. Cesta životem je nepřetržité učení a vždy vede k něčemu novému. Žijeme ve světě, který se neustále a rychle mění, zkuste se vědomě měnit spolu s ním.

 

Naše filozofie

Máte v sobě neuvěřitelný potenciál být tím nejlepším člověkem, jakým chcete být. Stačí si tento potenciál uvědomit, uchopit ho, stát se svojí nejlepší verzí. Slovy renomovaného psychologa Abrahama Maslowa: „Tím, co člověk může být, tím musí být.“

 

Jak vám pomůžeme k dosažení cílů

Vyrábíme elegantní, praktické a jednoduché produkty, pro vaši každodenní rutinu a práci na sobě. Používáme roky ověřené a potvrzené metody, které vám vnesou do života pozitivní návyky a uskutečnit změny, které vám dnes pomohou vytvořit vaše zítřejší lepší já.

Změňte způsob svého myšlení. Všímejte si, jak celý svět reflektuje vaše myšlenky a vrací vám zpět to, co mu dáváte.

 

Je čas rozvinout váš potenciál naplno. Čas vybrat si The Five Minute Journal.

 

Recenze zákazníků z webu Inteligent Change

 

Používání The Five Minute Journal je jedním z nejjednodušších a zároveň nejefektivnějších způsobů, jak pracovat na své vnitřní pohodě a štěstí. Jeho používání přináší jak pocitové, tak měřitelné výsledky.“ - Tim Ferriss, Five Minute Journaler & New York Times best-selling author.

 

„Ve světě, kde sociální média ukazují ten zdánlivě dokonalý, až neskutečný život ostatních, je skvělé věnovat chvíli soustředění také na vašim vlastním každodenním úspěchům. Nesrovnávejte se s ostatními, naučte se oceňovat své vlastní úspěchy s soustředit se v životě na to, co můžete změnit.“ - Kevin, Five Minute Journaler

 

Tento diář jsem si zamilovala. Je to efektivní nástroj, který mi pomáhá prožívat přítomný okamžik, uvědomovat si pocity vděčnosti. Pomocí různých nástrojů učí, jak zůstat v přítomném okamžiku, vědomí a úžasu z každodenních drobností, které život přináší.“ – Laura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
AK Avatar autora | 16.3.2021
Jsem s nákupem naprosto spokojená. Bez deníku si už nedokážu představit své ráno. Doručení proběhlo bez problému během pár dní. :)
5
ST Avatar autora | 9.3.2021
Jsem s ním náramně spokojená. Je velice intuitivní. Tím že není datovaný si člověk nepřipadá jako blbec, když někdy zapomene nějaký den vyplnit. Ráda se budu vracet pro další.
5
OD Avatar autora | 5.3.2021
Je to již můj 2.journal, kupuji opakovaně a jsem nadšená. Není datován a proto se k němu můžete vracet kdykoliv. Předešlá recenze je naprosto zcestná, není to kalendář. Jediné úskalí, vše je v Aj. Doručení a balení perfektní (voňavé a eco). Děkuji za vzorečky, určitě vyzkouším:-)
1
H Avatar autora | 2.1.2021
Produkt se mi moc libi, bohuzel neni aktualizovany na rok 2021, takze pod vanocnim stromeckem cekalo neprijemne prekvapeni, ze jsem obdarovala starym diarem z mi uleho roku????
BB Avatar autora Beata Barros (Administrátor) 2.1.2021
Milá Hana, Diar je bez datumov, mesiacov a bez uvedenia roka, zostaveny tak aby sa v nom dalo pracovat kedykolvek nie len pocas roka ale i ktorykolvek rok. Na zaklade coho je teda prosim Vase zhodnotenie?
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.