New

The Five Minute Journal / motivační diář

Pracujte na sobě a buďte šťastnější. Zlepšete své vztahy. Přiveďte svou mysl na cestu optimismu.


  • Skladem
750 Kč
Kategorie: Intelligent change
 

Tento diář je v anglickém jazyku.

Pracujte na sobě a buďte šťastnější. Zlepšete své vztahy. Přiveďte svou mysl na cestu optimismu. Můžete to dokázat a být tak další z tisíců lidí, kteří používají tento diář a soustředí se na to dobré, co život přináší. Praktická a návodná cvičení, která zde najdete vás provedou cestou k vašemu lepšímu já.

 

Příběh The Five Minute Journal

Cílem společnosti Inteligent Change, která stojí za tímto produktem, je pomáhat lidem žít vědomý život. Přináší jednoduché nástroje, které učí soustředit se na to důležité v životě, na vděčnost, přítomný okamžik nebo růstové myšlení. Stejně důležité je pro nás vyrábět naše produkty udržitelně a přinášet pozitivní změnu do komunit po celém světě.

 

Kniha je vytištěna na papíře s ekologickou certifikací FSC.

Celosvětově se tohoto diáře prodalo přes 700.000 výtisků!

 

Naše mise

Naším cílem je provést vás cestou sebepoznání. Chceme, abyste díky našemu The Five Minute Journal byli vědomě šťastnější, produktivnější a moudřejší verzí sama sebe. Cesta životem je nepřetržité učení a vždy vede k něčemu novému. Žijeme ve světě, který se neustále a rychle mění, zkuste se vědomě měnit spolu s ním.

 

Naše filozofie

Máte v sobě neuvěřitelný potenciál být tím nejlepším člověkem, jakým chcete být. Stačí si tento potenciál uvědomit, uchopit ho, stát se svojí nejlepší verzí. Slovy renomovaného psychologa Abrahama Maslowa: „Tím, co člověk může být, tím musí být.“

 

Jak vám pomůžeme k dosažení cílů

Vyrábíme elegantní, praktické a jednoduché produkty, pro vaši každodenní rutinu a práci na sobě. Používáme roky ověřené a potvrzené metody, které vám vnesou do života pozitivní návyky a uskutečnit změny, které vám dnes pomohou vytvořit vaše zítřejší lepší já.

Změňte způsob svého myšlení. Všímejte si, jak celý svět reflektuje vaše myšlenky a vrací vám zpět to, co mu dáváte.

 

Je čas rozvinout váš potenciál naplno. Čas vybrat si The Five Minute Journal.

 

Recenze zákazníků z webu Inteligent Change

 

Používání The Five Minute Journal je jedním z nejjednodušších a zároveň nejefektivnějších způsobů, jak pracovat na své vnitřní pohodě a štěstí. Jeho používání přináší jak pocitové, tak měřitelné výsledky.“ - Tim Ferriss, Five Minute Journaler & New York Times best-selling author.

 

„Ve světě, kde sociální média ukazují ten zdánlivě dokonalý, až neskutečný život ostatních, je skvělé věnovat chvíli soustředění také na vašim vlastním každodenním úspěchům. Nesrovnávejte se s ostatními, naučte se oceňovat své vlastní úspěchy s soustředit se v životě na to, co můžete změnit.“ - Kevin, Five Minute Journaler

 

Tento diář jsem si zamilovala. Je to efektivní nástroj, který mi pomáhá prožívat přítomný okamžik, uvědomovat si pocity vděčnosti. Pomocí různých nástrojů učí, jak zůstat v přítomném okamžiku, vědomí a úžasu z každodenních drobností, které život přináší.“ – Laura

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.