Hydrating Accelerator - Hydratační mlha sprej na pleť Josh Rosebrook

Naším základním produktem pro více akcí je kombinovaný hydratátor, toner a lehký zvlhčovač v jednom - mlha. Organická a s přídavkem vitamínů voda z aloe vera a mastné kyseliny snižují povrchové napětí pokožky, aby účinně pronikaly do stratum corneum a zlepšovaly dodávání hydratace, antioxidantů a živin do kůže.

Objem: 60ml


  • Skladem
650 Kč
Kategorie: Pleť
Hmotnost: 0.08 kg
 

Přirozené vyplnění buněk strukturovanou aloe vera vodou pomáhá náš hydratační akcelerátor k vyplněné a pevné pleti a zvýšené cirkulaci v pleti a to díky životně důležitým aktivním látkám rostlin. Bohaté na antioxidanty a mastné kyseliny zjemňují, zlepšují strukturu pokožky a posilují ochrannou bariéru pleti. Aloe a bylinné protizánětlivé přípravky uklidňují, zmírňují zarudnutí a pomáhají obnovit přirozenou hojivost kůže a zároveň zjemňují pokožku tak, aby plně přijímala další účinné hydratační a dostupné živiny v séru, olejích, balzámech a krémech.

 

Vitamínem naplněná organická voda z aloe uvolňuje povrchové napětí pokožky, což umožňuje hydrataci vstupovat do pokožky a zároveň působí jako transportér živin a olejů v séru, který umožňuje hluboké účinky a zamyká vodu v pleti.

 

Objem: 60ml

 

Použití

Hydratační urychlovač je základem technologie vrstvení. Po očištění je pleť suchá. Zamlžte pleť zmáčknutím pumpičky tři až pětkrát.


INCI

*Vitamin Infused Aloe Vera Leaf Juice, *Jojoba Oil, †Marula Oil, *Vitamin E, *Evening Primrose Oil, *Grape Seed Oil,*Sea Buckthorn Oil, *Hemp Seed Oil, *Borage Seed Oil, *Almond Oil, *Sesame Oil,  *Goji Berry, *Ashwaganda, *Turmeric, *Calendula, *Black Cohosh, *Dandelion, *Fo Ti Root, *Alfalfa, *Bilberry, *Rosemary,  *Elderberry, *Raspberry Leaf, *Burdock, *Chamomile, *Rose Hips, *Eyebright, *Beetroot, *St. John’s Wort, * Hawthorne Berry, *Chickweed, *Licorice, *Coriander, *Horse Chestnut, *Lavender, *Red Clover, *Olive Leaf, *Sage, *Thyme, *Vanilla Extract, †YlangYlang Essential Oil, †Rosemary Essential Oil, †Eucalyptus Essential Oil, †Bergamot Essential Oil, †Carrot Essential Seed Oil.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

No Animal Testing

Made in the USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: