Nutrient Day Cream SPF 30 denní krém Josh Rosebrook

Efekt lupa
  • 1 z 3

Denní krém s duálním účinkem působí jako regenerační zvlhčovač a přírodní, širokospektrální opalovací krém.

Objem: 30ml


  • Skladem
1 600 Kč
Kategorie: Pleť
Hmotnost: 0.17 kg
 

Nutrient Day Cream poskytuje silnou kombinaci různých bylinných účinných látek a rostlinných olejů, které regenerují, hydratují a chrání pokožku. Unikátní bylinné synergie uvolňují do pokožky transformující protizánětlivé látky, antioxidanty, mastné kyseliny a fytonutrienty, které prokazatelně zpevňují, snižují zarudnutí a pomáhají pokožce při regeneraci. Tento luxusní lehký krém zanechává matný, hladký vzhled bez bílé stopy. Vybrali jsme nejkvalitnější mikronizovaný oxid zinečnatý, který poskytuje efektivní ochranu proti slunečnímu záření, které může poškodit pleť.

Oxid zinečnatý  pomáhá chránit před UVA a UVB paprsky a je schváleným širokospektrálním blokem proti slunci FDA a EU. Denní krémy SPF 30  byly důkladně prověřeny a testovány a schváleny jako vysoké SPF 30 spectrum registrovanou laboratoří FDA registrovanou v Kalifornii v souladu s předpisy FDA.

Vhodný pro všechny typy pleti včetně mastných, kombinovaných a akné náchylných.

Použití

Naneste na pleť jako posledný krok v péči o pleť před nanesením make upu. Opakujte každé 2 hodiny pro sluneční ochranu. Vyvarujte se otírání nebo dotýkání obličeje, zvláště když je přítomen pot, ochrana pleti lze z obličeje odstranit.
Opalovací krém může dráždit oči. Teplo těla a pocení může způsobit, že produkt se dostane do oka, pokud je aplikován příliš blízko oční oblasti. V případě nouze oči vypláchněte.


SLOŽENÍ

*Aloe Vera Leaf Juice, *Shea Butter, 12% Zinc Oxide (Non Nano, Uncoated, Micronized), *Evening Primrose Oil, *Hemp Seed Oil, *Jojoba Oil, *Borage Seed Oil, *Almond Oil, *Grape Seed Oil, *Sesame Oil, *Avocado Oil, *Olive Oil, *Sea Buckthorn Oil, *Broccoli Oil, ‡Candelilla Wax, *Gum Arabic, *Guar Gum, §Xanthan Gum, *Calendula, *Bilberry, *Chamomile, *Burdock, *Rosemary, *Dandelion, *Rose Hips, *Catnip, *Chickweed, *Neem, *Skullcap, *Ginkgo Leaf, *Linden Flower, *Hawthorn Berry, *Green Tea, *Flax, *Nettle, *Sage, *Marshmallow Root, *Cayenne, *Ginseng, *Peppermint, *Alfalfa, *Vitamin E, Potassium Sorbate, *Benzoin Resin, †Carrot Seed Oil.

*CERTIFIED ORGANIC

†ORGANIC

‡WILDCRAFTED

§NON-GMO PLANT SOURCED

Vegan 

No Animal Testing

Made in the USA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: