Limitka

TŘEŠŇOVÝ KVĚT PŘÍRODNÍ SÓJOVÁ SVÍČKA 120 ml

Svíčka s něžnou květinovou vůní inspirovanou právě rozkvetlými třešněmi, která vás vybídne k užívání si přítomného okamžiku. Třešeň je symbolem krásy, štěstí a životní energie.

 

 Objem: 120 ml


  • 249,17 Kč / 100 ml
  • Skladem
299 Kč
Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.2 kg
 

Zapalte si dokonalou svíčku, která nejen krásně vypadá a je naprosto přírodní, ale má také aromaterapeutický efekt. Něžná květinová vůně rozkvetlých třešní vás pohltí svou unikátní nevtíravou vůní, kterou si užijete během času pro sebe i při romantických chvilkách. Přináší do života radost a harmonii pro maximální užívání si přítomného okamžiku. 

Produkty od Svíčkuj jsou vyrobené v České republice bez použití barviv nebo jiných syntetických látek. Kvalitní sójová svíčka vám oproti těm parafínovým poskytne delší dobu hoření a navíc dobrý pocit, že jste zvolili ekologický výrobek, který nezatěžuje zdraví a ani životní prostředí.

Svíčku najdete ve skleničce s víčkem a papírovém obalu.

 

Proč používat přírodní sójové svíčky?

  • 100% přírodní sójový vosk neobsahuje žádné pesticidy ani herbicidy a je biologicky odbouratelný.

  • Nádherná vůně je zajištěná pouze pomocí 100% přírodních esenciálních olejů bez syntetických přísad a jiných škodlivých látek.

  • Svíčky mají ekologický bavlněný knot.

Použití
Při prvním zapálení nechte svíčku hořet 1-2 hodiny, dokud se rovnoměrně neroztopí celý její povrch. Knot pravidelně zkracujte na délku 4-5 mm.

 

Upozornění
Svíčku stavte pouze na nehořlavé, stabilní povrchy a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Doba hoření by neměla přesáhnout 4 hodiny. Po zhasnutí se svíčkou nemanipulujte a nechte ji vychladnout.

 

Složení
Sójový vosk, 100% přírodní esenciální oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: