New Limitka

Dárkový set Srdeční záležitost konope Gravitas

Efekt lupa
  • 1 z 2

Dárkový set speciálních produktů vybraných Beou z lásky k cestování, lidem, objevování a jedinečnosti. A právě takový je i tento vánoční balíček. Obsahuje vybrané ručně vyrobené produkty z námi milovaného Slovinska a Česka. 

 


  • Skladem
630 Kč
Kategorie: Vánoce
 

Bejky kroky vedou nejčastěji do té nejzelenější části Evropy - Slovinska. Kdo ji sleduje na sociálních sítích, tak ví, že odtamtud pochází i naše milovaná značka Hemptouch. Bea tam pravidelně jezdí poznávat proces pěstování konopí a pobýt v panenské přírodě v požehnání lůna matky země. Nejen příroda, ale i majitelka farmy Alenka a její rodina jsou důvodem, proč se tam tak ráda vrací. 

Právě láska, kterou lidí vkládají do svých produktů a činností, má obrovský vliv na to, jak na nás ve výsledku působí. Jedním z lidí, kteří dělají svou práci opravdu s láskou, je i Renatka a její rodinná bezová farma

Tento rok vám Bea namíchala kombinaci výrobků těchto úžasných lidí, které vám domů přinesou kus nádherných částí Slovinska i Česka.  

 

Na co se v balíčku můžete těšit?
  • JEDINEČNÝ KONOPNÝ ČAJ - Alenkou ručně sbírané a sušené konopí pěstované v panenské slovinské přírodě, hlazené paprsky slunce a kapkami deště, bez jakékoliv chemie. Právě z tohoto konopí se vyrábí hydrolát, který najdete v produktech Hemptouch. 
  • RUČNĚ VYRÁBĚNÉ KONOPNÉ MÝDLO - obsahuje konopný esenciální olej, který je neocenitelný pro všechny s problematickou pokožkou.
  • BIO BEZOVÝ MOŠT 330ml- jedinečná kvalita a ještě jedinečnější chuť z rukou Bei drahé přítelkyně Renatky a její rodiny. Všechny jejich produkty najdete na predbezemklekni.cz.

 

O báječných účinkách látek obsažených v konopí, jako jsou například terpeny, se dočtete v tomto článku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: