New

Glutathione HINNAO® Technology

Efekt lupa
 • 1 z 3

Glutathione v revoluční extra rychle vstřebatelné a vysoce funkční formě, která se dostává v 85 % z každé dávky do krevního oběhu během 60 vteřin! Jedná se o hlavní buněčný antioxidant, který podporuje detoxikaci organismu a imunitní systém. 

 

Objem: 30 ml

Dávkování: 1 ml denně


 • 799,67 Kč / 10 ml
 • Skladem
2 399 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg
 

Nejlépe biologicky dostupná a aktivní forma glutathionu od značky HINNAO® Technology vstupuje do krevního oběhu z 85 % každé dávky během 60 vteřin a přináší tak rychle a efektivně všechny benefity tohoto antioxidantu do vašeho těla. Glutathione je hlavní antioxidant, který chrání naše buňky před volnými radikály i oxidačním stresem a podporuje imunitu a detoxikaci.

   pro koho je:

 • Osoby starší 45 let: Hladina glutathionu v těle přirozeně klesá s věkem, v průměru o 50 %.
 • Lidé vystavení škodlivým látkám: V dnešní době plné znečištění ovzduší, škodlivin v potravinách a oblečení je potřeba zvýšeného příjmu antioxidantů.
 • Ti, kdo chtějí podpořit imunitu a detoxikaci: Glutathion posiluje imunitní systém a pomáhá tělu zbavit se škodlivých látek.
 • Jedinci hledající rychlé a efektivní doplňky: HINNAO® Glutathione je biologicky dostupná forma, která se vstřebává do krevního oběhu z 85 % během 60 vteřin.
 • Osoby pod lékařským dohledem: Pokud užíváte léky nebo jste pod dohledem lékaře, konzultujte užívání tohoto doplňku se svým lékařem.

   

  K čemu slouží:

 • Ochrana buněk: Glutathion je hlavní antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály a oxidačním stresem.
 • Podpora imunity: Posiluje imunitní systém a pomáhá tělu efektivněji bojovat proti infekcím a nemocem.
 • Detoxikace organismu: Pomáhá při odstraňování škodlivých látek a toxinů z těla.
 • Rychlá absorpce: Díky HINNAO® technologii se glutathion vstřebává do krevního oběhu z 85 % během 60 vteřin, což zajišťuje rychlý nástup účinků.
 • Jednoduché použití: Snadné dávkování 1 ml denně, které se aplikuje pod jazyk pro maximální vstřebatelnost.

 

 V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

 

HINNAO Glutathione je testován třetí stranou a je klinicky ověřeno, že se do krevního oběhu dostane z 85 % za 60 vteřin. Na studii se můžete podívat pod tímto odkazem.

  

Dávkování

1 ml denně 

 

Použití

Lahvičku důkladně protřepejte a stisknutím pipety natáhněte 1 ml přípravku. Vložte pod jazyk. Podržte v ústech 60–90 vteřin a následně polkněte. Nepijte ani nejezte několik minut po podání. Pokud vám dělá problémy přípravek držet pod jazykem, stačí ho držet v ústech po dobu min. 90 vteřin. 

 

Složení

mandlový olej, L-glutathion (redukovaný), pomerančový olej lisovaný za studena, sladidlo: steviol-glykosidy, protispékavá látka: oxid křemičitý

 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určen dětem a těhotným ženám. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do 2 let od otevření, nejpozději do data spotřeby uvedeného na obalu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: