Hayo´u

Hayo’u přináší na trh jednoduché, ale vysoce efektivní produkty pro péči o sebe. Zakladatelka značky, Katie Brindle, se většinu svého života věnovala čínské medicíně a při své praxi si mnohokrát ověřila, jak pozitivní vliv na naše zdraví mají speciální jednominutové rituály. Z této vize vychází i produkty značky Hayo’u. Nabízí komplexní přístup k péči o zdraví, který přináší velké změny během několika minut denně.

Moderní životní styl nás ovlivňuje ve všech směrech a bohužel má i svoji negativní stránku. Nekvalitní spánek, přibývání na váze, změny na kůži, úzkost nebo chronická onemocnění. Čínská medicína nabízí pro mnoho těchto problémů řešení. Značka Hayo’u si vzala za své to nejlepší, co právě čínská medicína nabízí a na základě hlubokých znalostí tohoto celostního přístupu přináší produkty a techniky, které přináší potěšení a zdraví.

Pojďte se o sebe starat o trochu lépe. Chcete zmírnit následky stresu, cítit se opět v pohodě nebo zlepšit kvalitu své pleti? Bez chemie, prášků a plastového odpadu? Pro vás je tu značka Hayo’u. V čem je jiná? Produkty Hayo‘u kombinují jednoduché minutové rituály se starodávnou moudrostí čínské medicíny a přináší tak maximální účinnost. Díky odborným znalostem a zkušenostem poradí, pomohou a podpoří vás na cestě k lepšímu zdraví.

Rituály Hayo’u vám zaberou pouze jednu minutu, vychází ale z tisícileté moudrosti. Jsou kombinací vysoce účinných technik, které vyvažují negativní dopady moderního života.

hayou-circle-brandmark-s

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1