Hemptouch - značka, na kterou se můžete spolehnout

Záleží nám nejen na prvotřídní kvalitě produktů, které na Gravitas najdete, ale také na vizích samotných dodavatelů. Chceme sdružovat značky, které s námi souzní od první myšlenky, přes etická pravidla až po čisté složení produktů. A právě jednou ze značek, která je pro nás opravdu srdcová, je Hemptouch.

 

 

Hodnoty značky Hemptouch

Stěny popsané hodnotami značky, firemní motta a vzletná hesla. Přesně tak společnost Hemptouch nefunguje. Žijí své hodnoty a vize ve všem, co dělají, a připomínají si to, kým jsou, jinou cestou.

Srdce značky Hemptouch bije v rytmu jejích zakladatelů Marka a Silvije. Jsou stálou součástí a inspirací všemu kolem. Laskavým přístupem, jasnou vizí a bystrou myslí spojují jednotlivosti v celek, který šlape jako skvěle promazaný stroj.

 

Poctivý a transparentní přístup

Hodnoty značky se odráží v každém z produktů Hemptouch. Poctivý a transparentní přístup, spolupráce a přátelské prostředí, právě tyto hodnoty sdílí Hemptouch mezi svými dodavateli, zaměstnanci, firemními partnery i zákazníky. Poctivost ve všem, co dělají, to jsou základy, na kterých budují dlouhodobé, úspěšné a profesionální vztahy a považují to také za jádro úspěchu značky. Aktivně tvoří přátelské a pozitivní pracovní prostředí, kde vládne týmový duch a pohoda všech je na prvním místě.

Týmová spolupráce je pro Hemptouch zásadní a říkají: „Naše výsledky jsou vždy odrazem společného úsilí. Úspěchy a ocenění jsou zásluhou všech, všichni jsme za ně stejně zodpovědní, sdílíme radosti i starosti.“

 

Jen ty nejlepší suroviny

Ve svých produktech používají ty nejkvalitnější a certifikované přírodní ingredience. V produktech Hemptouch najdete pouze takové suroviny, za které by dali ruku do ohně. Kromě kvality dbají i na to, aby, pokud je to možné, byly suroviny také z lokálních zdrojů.

Jako první slovinská značka získali prestižní certifikaci NATRUE, nejpřísnější certifikát přírodní kosmetiky. Certifikace NATRUE je zárukou naprosté transparentnosti od původu surovin po jejich zpracování a formulaci. Všechny složky produktů Hemptouch jsou pečlivě kontrolovány, zda neobsahují umělé nebo geneticky modifikované složky.

 

Trvale udržitelný přístup ve všech krocích výroby

Ve všech krocích podnikání Hemptouch ctí zásady etické a udržitelné výroby. Uvědomují si svou odpovědnost jak vůči každému jedinci, tak vůči společnosti a planetě. Šetří zdroji kdekoli to jde.

Všechny výrobky jsou vyráběny ve Slovinsku, nedaleko konopných polí Hemptouch. Díky tomu mají opravdu krátký výrobní řetězec, maximálně šetrný k životnímu prostředí. O svůj malý vesmír pečují s maximální láskou a odpovědností.

 

Řešení kožních problémů díky konopí

Jste to právě vy, kteří Hemptouch povzbuzujete táhnout za jeden provaz a dělat vše tak, jak nejlépe dovedou. Vaše příběhy a pozitivní reakce, kdy vám produkty Hemptouch pomáhají, to je právě to, co Hemptouch a i nás v Gravitas žene dál a zavazuje přinášet vám tu nejlepší konopnou kosmetiku.

 

 

Příroda a její zdroje jsou naším nejlepším partnerem na cestě ke zdravé pokožce i osobní transformaci. Mimořádné vlastnosti konopí a jeho účinné formulace založené na triu konopných extraktů přináší rovnováhu a přirozenost do všech aspektů života.