Benefity používání krystalů gua sha

Změňte svoji pleť díky péči s masážními kameny gua sha.

 

Vše je zapsáno ve vaší tváři

Z jednoho pohledu do tváře se o člověku dovíte mnohé. Nejen to, jakou má náladu, nebo zda vás přitahuje či ne. Tvář prozradí i to, co by někteří chtěli skrýt. Zdraví a pohoda v srdci je jen začátkem. Smějete se často a rádi, nebo se víc mračíte a máte nedostatečný pitný režim? Ve tváři je zapsáno vše.

Podle čínské medicíny je vnější krása odrazem vnitřního zdraví.

A proto je tu značka Hayo’u s minutovými rituály, které kombinují benefity čínské medicíny s poznatky moderního lékařství. Rituály Hayo’u s kameny gua sha jsou jednoduché a rychlé, hodí se k dnešnímu modernímu životu. Přináší pleti přímo transformační účinek, pozitivní vliv na zdraví pleti a celkovou pohodu.

Investujte do tohoto nástroje s nekonečnou trvanlivostí. Zatímco pleťové krémy a séra působí na vaši pleť zvenku, pomocí nástroje gua sha aktivujete celé tělo, aby jí dodávalo optimální výživu zevnitř.

Je prokázáno, že tato masážní technika zvyšuje cirkulaci pleti o 400 %. Stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce, uvolňuje napnuté svaly, podporuje hloubkovou relaxaci a tok lymfy. Tyto procesy vedou k tomu, že je pokožka zdravější, pevnější a rozjasněná.

128221020_230853208460933_3287236372920177890_n

 

hayou_br_rose_quartz_and_box_straight_a_new2

Pro pleť zářící zdravím a pohodu vycházející zevnitř.

Naučte se díky značce Hayo‘u tři ikonické techniky čínské medicíny pro zlepšení zdraví pleti. Upravili jsme je tak, aby zůstaly maximálně účinné, ale zabraly vám pouhou jednu minutu. Objevte, co se skrývá pod pojmy Àn fa, Gua Sha a akupresura. Vše, co budete potřebovat, je Beauty Restorer Hayo’u. Je vyroben z krystalu nefritu získávaném v čínském Xiuyanu. V čínské medicíně se tento krystal používá tisíce let a je ctěn pro své regenerační a relaxační vlastnosti.

Viditelný efekt rituálu Hayo’u již po jedné minutě potvrzuje 82 % žen.

hayou_br_jade_and_box_straight_a

 

Technika Àn fa

Tato technika čínské medicíny využívá jemného tlaku. Uchopte svůj nástroj gua sha, přitiskněte na ošetřované místo a podržte. Jemný tlak krystalu zvyšuje lymfodrenáž v pokožce a snižuje její zánětlivost.

Přiložte gua sha k očím a zmírněte tak jejich únavu, eliminujte tvorbu váčků a otoků. Gua sha dokáže omezit příznaky způsobené stresem, například bolesti hlavy, záškuby svalů, návaly či celkově nezdravý vzhled kůže.

hayou_beauty_oil_and_box_straight_a

Technika Gua Sha

Velmi jednoduchá a účinná technika využívá tlaku a tahu. Nástroj gua sha přitiskněte ke konturám obličeje a tahem provádějte masáž. Tato technika je v čínské medicíně využívána po tisíce let. Je unikátní tím, že zvyšuje mikrocirkulaci v pokožce, podporuje tvorbu kolagenu, čímž zlepšuje její pevnost, dodává pleti výživu.

 

 

 

 

 

 

 

Akupresura

Aktivace akupresurních bodů v obličeji je skvělý způsob, jak působit na naše vnitřní orgány. Čínská medicína věří, že vše je jeden celek, tedy naše zdraví je vepsáno v naší tváři a stejně tak správnou prací s akupresurními body můžeme svoje zdraví příznivě ovlivňovat.

Jak na to?

  • Jemný tlak na strany rtů aktivuje zpevňování pokožky.

  • Přiložte nástroj gua sha na spánky a zmírněte tak napětí a bolesti hlavy.

  • Použití akupresury pod očima zmírňuje tvoření otoků a kruhů pod očima.

  • Vytváření tlaku na bradu uvolňuje staženou čelist.

  • Přiložení kamene gua sha na čelo zmírňuje stres a přináší celkovou pohodu.

 

Ráda se podívám na taje Gua sha klik tady