Kerzon Paris

Kerzon Paris, přírodní pečující produkty pro Vaše prádlo, domov a tělo. Pro kvalitnější život každý den.

Společnost Kerzon je cestou za dobrodružstvím dvou bratrů z Provance, Etienna a Pierre-Alexise. Nechali se inspirovat vůněmi, které milovali v dětství, vůněmi, které připomínají domov.  

Všechny kolekce Kerzon tvoříme z pečlivě vybraných přírodních ingrediencí. Využíváme znalosti a řemeslný um našich předků, vždyť francouzští výrobci parfémů a kosmetiky se vždy těšili celosvětovému uznání! Ve všech aspektech výroby se snažíme být maximálně šetrní k životnímu prostředí, jsme samozřejmě proti jakémukoli testování na zvířatech.

Srdce našich kolekcí tvoří pečlivě vybrané vůně nakombinované s umem francouzských parfumérů a inspirované tím nejlepším, co nám dává příroda. Používáme pouze čisté přírodní suroviny, složení našich produktů je jednoduché, ale naprosto funkční, taková umí být pouze příroda. Složky našich produktů pečlivě kombinujeme tak, aby se vzájemně podporovaly a vytvářely dokonalou harmonii. Suroviny, které používáme, jsou vhodné také pro výrobu organické kosmetiky.

 

Produkty Kerzon jsou rovnováhou mezi láskou k přírodě a silou, kterou z ní se vší laskavostí a respektem získáváme.

 

Ekologie a udržitelnost v každém kroku výrobního procesu

Produkty Kerzon jsou vždy 100% přírodní, mají čisté a ekologické složení sestavené tak, aby přinášelo maximální potěšení pokaždé, když je používáte.

Zakládáme si na transparentnosti, chceme, aby složení našich produktů bylo srozumitelné, preventivně se vyhýbáme používání kontroverzních látek.

Zaručujeme nejvyšší možnou úroveň biologické rozložitelnosti ve všech formách a upřednostňujeme recyklovatelné obaly všude, kde to jen trochu jde. Důležité je pro nás neplýtvat zdroji, obaly našich produktů vyrábíme ze 100 % recyklátu a neustále přemýšlíme nad dalšími, ještě šetrnějšími způsoby balení našich produktů.

Za čím si stojíme?

Vědomé a respektující složení všech produktů tak, aby vyhovovalo potřebám celé rodiny.

Je pro nás zásadní ekologická i sociální udržitelnost všech kroků výrobního procesu.

Nepodporujeme testování na zvířatech.

Vybíráme suroviny pouze přírodního původu, máme pro přípravky péče o domácnost stejná kritéria, jaká se používají pro organickou kosmetiku.

Zaručujeme maximální možnou biologickou rozložitelnost našich produktů a jejich obalů, vždy upřednostňujeme recyklovatelné obaly.

 

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 32 položek celkem

Stránka 1/1