Obnovující antioxidační olej, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků

Pokud jde o výběr ingrediencí, v Hemptouch neznají kompromisy. Produkty formulují s přesvědčením, že se pro ně hodí jen to nejlepší. A tento přístup byl samozřejmě použit také při vývoji jejich nejnovějšího přírůstku, Obnovujícího antioxidačního oleje. Spojili se v něm kouzla švestkového a konopného oleje, CBD a makového extraktu.

DSC_6456_grande

Poslání značky Hemptouch

Misí kosmetiky Hemptouch je léčit problémy pokožky a předcházet jim. Proto najdete v jejich produktech pouze přírodní ingredience kombinované tak, aby působily synergicky a poskytly i nejnáročnější pokožce přesně to, co potřebuje. Při výběru ingrediencí nedělá kompromisy. A přesně takový je i nejnovější produkt z dílny Hemptouch, Obnovující antioxidační pleťový olej.

 

 

 

Podpora kožní bariéry

V dnešní moderní době je pokožka denně vystavována mnoha stresujícím faktorům životního prostředí. Znečištění ovzduší, rychlé změny teplot, klimatizace… Když se k tomu přidá používání nevhodných, často příliš agresivních kosmetických produktů, dochází k oslabení kožní bariéry a jsou poškozeny její přirozené ochranné funkce.

Oslabená kožní bariéra je častou a málo známou příčinou kožních problémů, jako je dermatitida, alergie, akné apod. Často ji poškozujeme právě tím, jak se o pleť staráme. Používáme vysoce koncentrované produkty, které řeší jeden konkrétní problém, ale jiné mohou vyvolat. Při dlouhodobém používání právě například poškození kožní bariéry.

Pro zdravou a krásnou pleť je důležité kožní bariéru podpořit, udržet její rovnováhu a vysoce účinné látky používat v rozumné míře. V Hemptouch vyvíjí produkty tak, aby byly účinné a zároveň přirozenou bariérovou funkci pokožky podpořily.

 

Proč používat také pleťový olej, když už mám krém?

Pokud chcete posílit kožní bariéru, nemůžeme vám doporučit nic lepšího, než jsou kvalitní rostlinné oleje bohaté na antioxidanty a esenciální mastné kyseliny. Na rozdíl od hydratačních krémů obsahují pleťové oleje látky nezbytné pro tvorbu kolagenu a elastinu, zklidňují ji a zvyšují úroveň její hydratace.

Pečující pleťové oleje jsou určené k ochraně pokožky před vnějšími vlivy prostředí. Jejich úkolem je zamknout v pleti vlhkost, posílit kožní bariéru, udržet pokožku pružnou, dodávat jí antioxidanty, esenciální mastné kyseliny a vitamíny. Pleťové oleje jsou podobné přirozenému mazu pleti a proto podporují hydrolipidovou vrstvu pokožky a tím jí druhotně pomáhají, aby zůstala hydratovaná, pevná a svěží.

 

 

 

 

 

razkosni_oljni_serum_hemptouch_face_oil

Jak používat Obnovující antioxidační pleťový olej Hemptouch

K účinné péči stačí použít 2–3 kapky tohoto olejového séra. Pokud máte sušší pokožku, použijte o kapku více, pokud máte pleť se sklonem k mastnotě, používejte tento olej více šetrně.

Obnovující antioxidační pleťový olej jemně vmasírujte do pokožky obličeje, krku a dekoltu. Vždy se snažte používat k nanášení krouživé pohyby směrem zdola nahoru. Můžeme jen doporučit naučit se některou z technik obličejové masáže a provádět tento rituál pravidelně. Podpoříte tím mikrocirkulaci v pokožce, uvolníte obličejové svaly a podpoříte lepší vstřebávání aktivních látek z používaných produktů.

 

Proč aplikovat pleťové oleje na vlhkou pokožku

Je to náš „tajný" tip. Používejte pleťový olej na vlhkou pleť, například po použití květové vody, pleťového tonika, nebo rozjasňující esence Hemptouch. Nikdy nenanášejte pleťový olej na suchou pokožku, velmi by se tím zhoršilo jeho vstřebávání a místo krásně vyživené a hydratované pokožky by se mohlo stát, že vám na pleti ulpí mastná vrstva. Pokožka vždy potřebuje rovnováhu mezi hydratací a výživou.

 

Ať je pleťový olej poslední tečkou vaší pleťové péče

Při používání více kroků péče je nutné začínat od těch nejlehčích konzistencí a mastnější textury nechávat nakonec. Tak zajistíte, že bude vaše pokožka skvěle hydratována, vyživena a všechny důležité látky zůstanou v pokožce uzamčeny. Pleťový olej lze používat místo pleťového krému nebo v kombinaci s ním.

Obnovující antioxidační olej vám přinese nejlepší výsledky, pokud ho budete používat jako poslední krok vaší noční péče. Pokožka je v noci ve fázi odpočinu a regenerace, díky tomu ještě lépe vstřebává všechny účinné látky. Pleť lépe regeneruje a ráno je svěží, pevná, připravená čelit vlivům vnějšího prostředí.

zdroj: https://www.hemptouch.com/blog/why-use-a-facial-oil-serum/

napsala pro Vás Bára

serum_za_obraz_sliva