AROMADIFUZÉR EKO FRIENDLY BO - BÉŽOVÝ

Difuzér Bo je hvězdou mezi našimi difuzéry. Je kombinací dokonalé elegance a efektivity v souvislosti s aromaterapeutickým využitím. Je taktéž přátelský k životnímu prostředí, neboť je vyroben z bambusu a 100% biologicky rozložitelných složek, a proto jsme si ho vybrali a proto ho milujeme!

 


  • 2 290 Kč / 1 ks
  • Skladem
2 290 Kč
Kategorie: Aromaterapie
 

Difuzér je schopný provonět místnost o velikosti do 100 m² a zároveň si nastavením jeho orientovatelné vrchní části můžete zvolit směr rozptylu éterických olejů tak, jak vám bude vyhovovat. Taktéž si můžete regulovat jeho výkon. 

 

Pro skutečné využití terapeutických účinků kvalitních esenciálních olejů je důležité zvolit vhodný spůsob jejich difuze. Všeobecně se za nejefektivnější a nejšetrnější považuje spůsob - rozprašovanou difuzí. Díky mikrokapičkám, které po užití difuzéru zůstávají „zavěšeny“ ve vzduchu, vám toto zařízení provoní prostor na celé hodiny a vy se tak můžete po celou tu dobu nechat bezstarostně unášet na obláčku esenciálních olejů.

 

Rozprašování (nebo-li nebulizace) je činnost rozprašování kapaliny v mikrokapkách prostřednictvím rozprašovače. Čerpadlo posílá vzduch do skleněné nádoby. Tento vzduch promítá éterické oleje proti sklu. Skleněný rozprašovač pak vytvoří oblak mikrokapiček, které se rozptýlí po celé místnosti. Princip nebulizace je založen na Venturiho technice: v rozprašovací komoře rozprašuje vysokorychlostní vzduch éterické oleje uložené v základně skleněné nádoby v mikrokapkách. Lehčí mikrokapičky vycházejí ven do okolního vzduchu přes čepici, která větší kapky nepropustí. Ty se vrací zpět a klesají, aby se znovu rozstříkaly jako mikrokapičky. Každá skleněná nádoba je ručně foukaná, a proto je každý difuzér považován za jedinečný a originální kus. 

 Velkou radost máme také z toho, že je difuzér Bo navržen ekologicky. Je vyroben z přírodních materiálů jako je bambusové vlákno a dubové dřevo a jeho skleněná nádoba je ručně foukaná. Během své výroby je podrobena vícero kontrolám, aby se zajistil ten nejlepší rozptyl éterických olejů.

 Použití


Do difuzéru nalijte několik kapek éterického oleje (15 až 20 kapek) a uveďte ho do chodu jen na několik minut, abyste se vyhnuli příliš vysokým koncentracím. Pro provonění místnosti o velikosti 20m² stačí mít difuzér v provozu 15 až 20 minut.

Čerpadlo nevyžaduje žádnou údržbu.

Po každém použití skleněnou baňku umyjte pod vodou. 

 

Opatření

Neužívejte difuzér v přítomnosti dětí mladších 3 let nebo těhotných žen. Pokud budete chtít použít difuzér v dětském pokoji, doporučujeme ho použít bez jejich přítomnosti a nejméně 30 minut před jejich příchodem.

 

Obsah balení

1 ručně foukaný skleněný rozprašovač, 1 víčko difuzéru, které se otáčí o 360 °, 1 základna ze dřeva a bambusových vláken, návod k použití.

Rozměry: výška 20 cm, průměr 10 cm.

 

 

 

Inspirujte se na našem BLOGU:

Jak na podporu imunity?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 19.10.2022
Zařízení je skvělé, provoní místnost okamžitě, takže jej není potřeba zapínat na dýl, než na pár minutek v rámci malého bytu.
5
Avatar autora | 17.7.2020
Za mne úžasné zařízení na nejen provonění celé místnosti, ale i na uvolnění všech smyslů a nervů.
5
AP Avatar autora | 28.11.2019
Difuzér prelčil moje očakávania. Hneď ako sa zapne cítiť vôňu a že je naozaj intenzívna spôsobom akým sa vyparuje. Cena sa môže zdať niekomu vyššia ale naozaj stojí za investíciu. Má ľahké ovládanie, krásny dizajn a sprijemní každú chvíľku...takže to stojí zato.
5
E Avatar autora | 8.11.2019
Jsem velice spokojená a nejsem sama, podle toho, že je momentálně vyprodán. :)) Sestavení chce lehkou ručku, ale jak to vychytáte, stanou se z vás nejlepší kámoši. U nás jede pořád, eteráčky mám taktéž od Bei. Elegantní design, šňůra je dostatečně dlouhá, provoz je celkem tichý (vrnění). Mám doma malé děti a zvířata, a tak mi vyhovuje, že nikde nic nehoří, nepřepaluje se, nevlní se ultrazvuk ... no zkrátka fakt dobrá investice.