Hayo’u Beauty Restorer Jade Precision - nefrit

Efekt lupa
  • 1 z 2

Tento kosmetický nástroj kombinuje výhody kamene gua sha s možností zaměřit pozornost přesně k místům, která vyžadují speciální péči, například jemné linie a vrásky v oblasti očí a rtů


  • Skladem
1 100 Kč
Kategorie: Pleť
Hmotnost: 0.055 kg
 

Zlepšete vzhled a zdraví své pleti s precizní přesností.

 

Tento kosmetický nástroj kombinuje výhody kamene gua sha s možností zaměřit pozornost přesně k místům, která vyžadují speciální péči, například jemné linie a vrásky v oblasti očí a rtů. Nefritový nástroj Jade Precision je dokonalým doplňkem klasického gua sha nástroje.

 

Klíčové benefity

  • cílená péče o vrásky a ochablou pokožku
  • mobilizuje poškozenou tkáň
  • zvyšuje tvorbu kolagenu v pleti
  • redukuje jemné linky a vrásky

 

Rituál

 

 

Tento produkt je vyroben ze 100 % nefritu, který je odpradávna ctěn pro své regenerační vlastnosti a certifikován podle nejvyšších standardů kvality. Nefrit je dle čínské medicíny nositele léčivé energie. Pomáhá k uvolnění, přináší harmonii. Nefrit je silným krystalem, všestranným, s ideálním poměrem jin-jang energie. Krystal, ze kterého je vyrobena gua sha Hayo’u pochází z oblasti Xiuyan, kde se získávají nejkvalitnější krystaly tohoto kamene a je certifikován britskou gemologickou asociací. Tento krystal je získáván eticky, podmínky jeho zpracování u našich partnerů v Číně pravidelně kontrolujeme. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Protože jde o přírodní produkt, mohou se od sebe jednotlivé restorery drobně lišit v barvě kamene. Uvolněte se, získejte zpět rovnováhu a obnovte pocit harmonie. Po použitá nástroj vždy opláchněte pod tekoucí vodou.

 

Recenze produktu z webu Hayo’u

 

***** Tento produkt je přesně to, co jsem hledala pro zlepšení specifických oblastí pokožky mého obličeje. Díky, že vyrábíte tak skvělý produkt.

 

***** Jsem z tohoto produktu naprosto nadšená, je prostě fantastický. Nyní mám od Hayo’u 4 produkty a jsem na nich naprosto závislá. Opravdu vidím velký rozdíl od doby, kdy jsem začala používat Hayo’u nástroje a oleje. Trápily mě váčky v oblasti očí a nástroj Jade Precision mi opravdu pomohl. Má pleť vypadá svěže, je pevnější, v lepší kondici než dříve. Dávám víc než 5 hvězdiček!

 

***** Mám celou sbírku gua sha kamenů a ty od Hayo’u jsem si naprosto oblíbila. Myslím si ale, že konkrétně tento nástroj Jade Precision je skutečným klenotem mé sbírky. Je naprosto geniální. Má přesně tu správnou velikost pro komplexní péči o oční okolí, každá jeho část perfektně sedí pro konkrétní oblast a všechny záhyby v okolí očí. Ta promyšlená funkčnost je opravdu ohromující. Tento nástroj miluji a doporučuji.

 

Inspirujte se na našem BLOGU:

Benefity používání krystalů gua sha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: