New

Resveratrol HINNAO® Technology

Resveratrol v revoluční extra rychle vstřebatelné a vysoce funkční formě, která se dostává v 85 % z každé dávky do krevního oběhu během 60 vteřin! Jedná se o silný antioxidant, který pomáhá v boji s oxidačním stresem a civilizačními onemocněními.

 

Objem: 30 ml

Dávkování: 100–500 mg denně denně s jídlem (1 ml odpovídá cca 100 mg)


 • 649,67 Kč / 10 ml
 • Skladem
1 949 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg
 

Nejlépe biologicky dostupná a aktivní forma resveratrolu od značky HINNAO® Technology vstupuje do krevního oběhu z 85 % každé dávky během 60 sekund a přináší tak rychle a efektivně všechny benefity tohoto antioxidantu do vašeho těla. Jedná se o polyfenolovou sloučeninu, kterou běžně najdeme v červených hroznech, borůvkách, kvalitní čokoládě, červeném víně nebo třeba arašídech.

Resveratrol funguje jako antioxidant a pomáhá chránit tělo před poškozením volnými radikály, podporuje zdraví srdce a působí proti zánětům

 PRO KOHO JE VHODNÝ:

 • Osoby se zájmem o dlouhověkost: Ti, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a hledají způsoby, jak podpořit dlouhověkost a vitalitu.
 • Lidé se zánětlivými stavy: Osoby, které chtějí zmírnit záněty a podpořit normální funkci imunitního systému.
 • Jedinci hledající podporu kognitivních funkcí: Ti, kdo chtějí podpořit normální kognitivní funkce a zlepšit paměť a koncentraci.
 • Osoby dbající na zdravou váhu: Lidé, kteří chtějí podpořit energetický metabolismus a zdravou váhu.
 • Ti, kdo chtějí chránit svou pleť: Jedinci hledající přirozenou obranu pleti proti vnějším vlivům a zlepšení estetického vzhledu.

   

   

  K čemu slouží:

 • Podpora zdravé váhy: Resveratrol podporuje energetický metabolismus, což pomáhá při udržování zdravé váhy.
 • Zlepšení kognitivních funkcí: Přispívá k normální kognitivní funkci, což může zlepšit paměť a koncentraci.
 • Protizánětlivé vlastnosti: Resveratrol přispívá k normální funkci imunitního systému a zmírňuje zánět.
 • Estetické přínosy: Pomáhá chránit pleť před poškozením vnějšími vlivy a podporuje její zdravý vzhled.
 • Silné antioxidační účinky: Chrání tělo před poškozením volnými radikály, což může přispět k prevenci stárnutí a chronických onemocnění.

 

V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

Dávkování

100–500 mg denně denně s jídlem (1 ml odpovídá cca 100 mg)

 

Použití

Lahvičku důkladně protřepejte a stisknutím pipety natáhněte 1 ml přípravku. Vložte pod jazyk. Podržte v ústech 60–90 vteřin a následně polkněte. Nepijte ani nejezte několik minut po podání. Pokud vám dělá problémy přípravek držet pod jazykem, stačí ho držet v ústech po dobu min. 90 vteřin.

 

Složení

MCT (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, pocházející z kokosového a palmojádrového oleje), resveratrol, sladidlo: steviol-glykosidy, vanilkové aroma

 

Upozornění

Pokud užíváte léky (zejména léky na zpomalení srážení krve) nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí a nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Spotřebujte do 2 let od otevření nejpozději do data spotřeby uvedeného na obalu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: