New

Kurkuma Kurkumin HINNAO® Technology

Kurkumin v revoluční extra rychle vstřebatelné a vysoce funkční formě, která se dostává v 85 % z každé dávky do krevního oběhu během 60 vteřin! Jedná se o čistě přírodní látku se silným antioxidačním a protizánětlivým působením. Bude vám prospěšný zejména při bolestech kloubů, zánětlivých onemocněních nebo nachlazení.

 

Objem: 30 ml

Dávkování: 0,5 ml denně


  • Skladem
1 649 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Nejlépe biologicky dostupná a aktivní forma kurkuminu od značky HINNAO® Technology vstupuje do krevního oběhu z 85 % každé dávky během 60 vteřin a přináší tak rychle a efektivně všechny benefity tohoto silného a protizánětlivého antioxidantu

 

K čemu slouží kurkumin

Pozitivní účinky kurkuminu na lidské zdraví potvrzují desetitisíce lékařských studií a i jeho tradice a oblíbenost v ájurvédě, kde se doporučuje zejména při potížích, jako jsou chronické bolesti, zažívací potíže, zdraví srdce, rakovina, funkce jater a záněty.

Má silné protizánětlivé a antioxidační působení a přispívá k normální funkci imunitního systému, zdraví kloubů a kostí.

 

Pro koho je vhodný kurkumin
  • Osoby s chronickým zánětem v těle.

  • Všechny s rizikem srdečních onemocnění nebo rakoviny.

  • Při bolestech kloubů.

  • Pro podporu imunitního systému.

  • Pokud hledáte silné antioxidační účinky. 

 

Kontraindikace:

Kurkuma by se neměla užívat při problémech se žlučníkem, krvácivosti, cukrovce, gastroezofageální refluxní chorobě (GERD), neplodnosti, nedostatku železa, poruše funkce jater a u osob citlivých na hormonální výkyvy a arytmie. Těhotné ženy a osoby, které se chystají podstoupit operaci, by kurkumu také neměly užívat. Neužívejte ji s léky na ředění krve jako je Warfarin, Klopidogrel (Plavix) a Aspirin. Také má negativní vliv na léky, které snižují žaludeční kyselost.

 

 V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

Dávkování

0,5 ml denně kdykoliv po jídle (pro lepší chuť můžete produkt umístit do lednice)

 

Použití

Lahvičku důkladně protřepejte a stisknutím pipety natáhněte 1 dávku přípravku (0,5 ml = cca 200 mg). Vložte pod jazyk. Podržte v ústech 60–90 vteřin a následně polkněte. Nepijte ani nejezte několik minut po podání. Pokud vám dělá problémy přípravek držet pod jazykem, stačí ho držet v ústech po dobu min. 90 vteřin. Doporučená denní dávka se pohybuje mezi 100 mg a 200 mg.

 

Složení

mandlový olej, prášek z kurkumy (Curcuma longa), sladidlo: glykosidy steviolu, aroma: citronový olej

 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 18 let, těhotným a kojícím ženám. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do 2 let od otevření, nejpozději do data spotřeby uvedeného na obalu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: