Alkalická ústní voda bez alkoholu Alkaline Mouth Rinse – ekologická náhradní náplň Dr. Hisham‘s

Efekt lupa
  • 1 z 3

Ekologická koncentrovaná náplň do zcela přírodní ústní vody se zásaditým pH pro svěží dech, silné zuby a zdravou ústní dutinu. Podporuje náš mikrobiom, je vhodná pro celou rodinu a najdete ji ve 100% recyklovatelném obalu. Produkt je vhodný pro vegany, halal, košer, paleo i KETO.

Ručně vyrobeno na Novém Zélandu.

 

Obsah: 100 g


  • 3,40 Kč / 1 g
  • Skladem
340 Kč
Kategorie: Ústní hygiena
Hmotnost: 0.1 kg
 

Zažijte naprostou revoluci v péči o zuby a ústní dutinu se systémem ústní péče Dr. Hisham’s. Tento systém se zrodil z touhy o nalezení ústních produktů s bezpečným složením podporující náš mikrobiom a poskytující nám stejnou výživu jako kvalitní doplňky stravy.

Tato ústní voda se komplexně stará o zdraví ústní dutiny a vyrovnává její mikrobiom pomocí promyšlené kombinace přírodních látek, které mají klinicky ověřené účinky.

Hlavní benefity

  • Pomáhá potlačovat špatné bakterie.
  • Podporuje zdraví ústní dutiny.
  • Vyrovnává pH.
  • Přechází zápachu z úst.
  • Pomáhá proti tvorbě kazů nebo eroze zubů.
  • Působí proti zánětům a suchosti v ústech.
  • Přirozeně bělí.

 

Neobsahuje škodlivé nebo dráždivé látky, jako jsou: alkohol, fluorid, kyseliny, detergenty, benzen, lepek, cukr, aspartam nebo sacharin.

Obal je tvořen z vápencového papíru, který je netoxický, 100% kompostovatelný (včetně vnitřního sáčku Econic®) a při jeho výrobě bylo použita pouze sluneční energie.

 

Použití – namíchání nové vody
Náplň vsypte do 400 ml teplé filtrované vody (bez chlóru a fluoridu) předem zahřáté na 40-50 °C. Mixujte v silném mixéru po dobu jedné minuty a potom nalijte do láhve od původní ústní vody Dr. Hisham’s nebo vlastní skleněné láhve. Používejte až po vychladnutí!

Použití – namíchání vody na cestách
Přidejte 4 čajové lžičky prášku do sklenice s 200 ml velmi teplé vody (ne vroucí) a intenzivně promíchejte. Tento poměr si upravte dle toho, kolik vody budete potřebovat na celý váš pobyt mimo domov. Před každým použitím vodu promíchejte.

Použití – ústní voda
Vodu můžete používat před i po čištění zubů nebo kdykoliv během dne k osvěžení dechu. Přiměřené množství kloktejte alespoň 1-2 minuty. Nejlepších výsledků dosáhnete s kombinací ostatních produktů Dr. Hisham’s.

Upozornění
Skladujte na chladném místě a spotřebujte ideálně do 3 měsíců po smíchání s vodou. Může vydržet i déle, ale její účinnost se po této době snižuje.

Složení
Pure Birch Xylitol, Calcium Glycerophosphate, Magnesium Orotate, Zinc Citrate, Sodium Chlorite, Sodium Bicarbonate, Menthol

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: