5W LED červená noční žárovka Jako dřív

Speciální červená žárovka pro podporu kvalitního spánku a následné duševní i fyzické pohody. Je vhodná pro svícení v noci. Neobsahuje zelenou ani modrou složku světla, tedy nenarušuje náš cirkadiánní rytmus. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní spánek!

 

Výkon: 5W

Závit: E27

Energetická třída: G


  • 400 Kč / 1 ks
  • Skladem
400 Kč
Kategorie: Zdravé světlo a spánek
Hmotnost: 0.15 kg
 

Cítíte se ráno unavení a bez života, ačkoliv jste spali dostatečně dlouhou dobu? Nebo nemůžete usnout či se v noci budíte? Jedním z důvodů může být i nevhodné osvětlení! Napravte to prostřednictvím speciálních žárovek, které podporují náš přirozený cirkadiánní rytmus a zdraví. Toto řešení je obzvláště vhodné pro děti, které potřebují kvalitní spánek pro optimální vývoj i pohodu. 

Tato žárovka neobsahuje modré ani zelené světlo a je vhodná pro svícení v noci, ale nedoporučujeme ji na večerní aktivity. Je vhodná pro všechny, kteří mají možnost rozdělit večerní a noční svícení. Pokud tuto možnost nemáte, pořiďte si oranžové žárovky "amber", které obsahují i zelenou složku světla. 

Víte, že večerní a noční svícení klasickými žárovkami s obsahem modrého světla narušuje kvalitu vašeho spánku? Modré světlo totiž blokuje produkci melatoninu, který nám pomáhá usnout. Používání modrého světla ve formě žárovek nebo elektroniky před usnutím výrazně zhoršuje celkovou kvalitu spánku. 

Jednoduchým krokem, jak podpořit vaše cirkadiánní rytmy a konečně se kvalitně vyspat, je pořízení speciálních žárovek bez modré složky světla, kterými budete svítit večer a v noci. 

červená žárovka spektrum

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: