Noční světýlko do zásuvky Jako dřív

Speciální noční světýlko do zásuvky se senzorem soumraku pro podporu kvalitního spánku a následné duševní i fyzické pohody. Hodí se jako orientační osvětlení na chodbu, WC či do koupelny nebo jako noční světlo pro děti. Neobsahuje modrou složku světla, tedy nenarušuje náš cirkadiánní rytmus. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní spánek!

 

Výkon: 0,3W

Teplota: 1600K

Světelnost: 40 lumenů

Stmívání: ano


  • 459 Kč / 1 ks
  • Skladem
459 Kč
Kategorie: Zdravé světlo a spánek
Hmotnost: 0.2 kg
 

Cítíte se ráno unavení a bez života, ačkoliv jste spali dostatečně dlouhou dobu? Nebo nemůžete usnout či se v noci budíte? Jedním z důvodů může být i nevhodné osvětlení! Napravte to prostřednictvím speciálního světla, které podporuje náš přirozený cirkadiánní rytmus a zdraví. Toto řešení je obzvláště vhodné pro děti, které potřebují kvalitní spánek pro optimální vývoj i pohodu. 

Světýlko do zásuvky s detekcí stmívání se automaticky rozsvítí po soumraku. Má velmi nízkou spotřebu a hodí se primárně jako orientační světlo do chodeb, toaletu nebo do koupelny. Je také možné ho využít jako noční světlo pro děti, kterým vadí naprostá tma. 

Víte, že večerní a noční svícení klasickými žárovkami s obsahem modrého světla narušuje kvalitu vašeho spánku? Modré světlo totiž blokuje produkci melatoninu, který nám pomáhá usnout. Používání modrého světla ve formě žárovek nebo elektroniky před usnutím výrazně zhoršuje celkovou kvalitu spánku. 

Jednoduchým krokem, jak podpořit vaše cirkadiánní rytmy a konečně se kvalitně vyspat, je pořízení speciálních světel bez modré složky světla, kterými budete svítit večer a v noci. 

žárovky oranžové

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: