5W LED žárovka bez modré složky světla Jako dřív

Speciální žárovka s teplým světlem "amber" pro podporu kvalitního spánku a následné duševní i fyzické pohody. Je vhodná pro svícení večer (od cca 18-19 hod.) a v noci. Neobsahuje modrou složku světla, tedy nenarušuje náš cirkadiánní rytmus. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní spánek!

 

Výkon: 5W

Závit: E27

Teplota: 1600K

Světelnost: 300 lumenů

Energetická třída: G


  • 399 Kč / 1 ks
  • Skladem
399 Kč
Kategorie: Zdravé světlo a spánek
Hmotnost: 0.15 kg
 

Cítíte se ráno unavení a bez života, ačkoliv jste spali dostatečně dlouhou dobu? Nebo nemůžete usnout či se v noci budíte? Jedním z důvodů může být i nevhodné osvětlení! Napravte to prostřednictvím speciálních žárovek, které podporují náš přirozený cirkadiánní rytmus a zdraví. Toto řešení je obzvláště vhodné pro děti, které potřebují kvalitní spánek pro optimální vývoj i pohodu. 

Víte, že večerní a noční svícení klasickými žárovkami s obsahem modrého světla narušuje kvalitu vašeho spánku? Modré světlo totiž blokuje produkci melatoninu, který nám pomáhá usnout. Používání modrého světla ve formě žárovek nebo elektroniky před usnutím výrazně zhoršuje celkovou kvalitu spánku. 

Jednoduchým krokem, jak podpořit vaše cirkadiánní rytmy a konečně se kvalitně vyspat, je pořízení speciálních žárovek bez modré složky světla, kterými budete svítit večer a v noci. 

Další výhodou této žárovky je to, že neobsahuje tzv. "flicker" (téměř nepostřehnutelné blikání).

 žárovky oranžové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: