Noční světýlko do zásuvky s pohybovým senzorem a regulací jasu Jako dřív červené

Nová verze speciálního nočního světýlka do zásuvky s pohybovým senzorem v červené barvě, která je vhodná zejména pro noční osvětlení. Má nový design, senzor stmívání pro podporu kvalitního spánku a následné duševní i fyzické pohody, další 2 režimy a plynulou regulaci jasu. 

Hodí se jako orientační osvětlení na chodbu, WC či do koupelny nebo jako noční světlo pro děti. Neobsahuje modrou ani zelenou složku světla, tedy nenarušuje náš cirkadiánní rytmus. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní spánek!

 

 


  • Skladem
550 Kč
Kategorie: Zdravé světlo a spánek
Hmotnost: 0.1 kg
 

Cítíte se ráno unavení a bez života, ačkoliv jste spali dostatečně dlouhou dobu? Nebo nemůžete usnout či se v noci budíte? Jedním z důvodů může být i nevhodné osvětlení! Napravte to prostřednictvím speciálního světla, které podporuje náš přirozený cirkadiánní rytmus a zdraví. Toto řešení je obzvláště vhodné pro děti, které potřebují kvalitní spánek pro optimální vývoj i pohodu. 

Světýlko do zásuvky s pohybovým senzorem, senzorem stmívání a dvěma dalšími režimy - trvale vypnuto a trvale zapnuto. Můžete jej tedy nastavit přesně dle svých potřeb a navíc plynule regulovat jeho jas. Hodí se jako orientační světlo do chodeb, toaletu nebo do koupelny. Je také možné ho využít jako noční světlo pro děti, kterým vadí naprostá tma. Toto světlo svítí červeně a neobsahuje modrou ani zelenou složku. Je tedy vhodné zejména na noční svícení.

Víte, že večerní a noční svícení klasickými žárovkami s obsahem modrého světla narušuje kvalitu vašeho spánku? Modré světlo totiž blokuje produkci melatoninu, který nám pomáhá usnout. Používání modrého světla ve formě žárovek nebo elektroniky před usnutím výrazně zhoršuje celkovou kvalitu spánku. 

Jednoduchým krokem, jak podpořit vaše cirkadiánní rytmu a konečně se kvalitně vyspat, je pořízení speciálních světel bez modré složky světla, kterými budete svítit večer a v noci. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: