New

Anagen HINNAO® Technology

Efekt lupa
  • 1 z 3

Anagen v revoluční extra rychle vstřebatelné a vysoce funkční formě, která se dostává v 85 % z každé dávky do krevního oběhu během 60 vteřin! Efektivně podpoří růst vlasů, ale i tvorbu buněčné energie. Neobsahuje žádné přídavné látky a cukry.

 

Objem: 30 ml

Dávkování: 1 ml denně


  • Skladem
1 949 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Nejlépe biologicky dostupná a aktivní forma biotinu, kyseliny listové a zinku pod názvem Anagen od značky HINNAO® Technology vstupuje do krevního oběhu z 85 % každé dávky během 60 vteřin a přináší tak rychle a efektivně všechny benefity těchto látek do vašeho těla. 

 

K čemu slouží Anagen

Anagen je označení pro růstovou fázi vlasového cyklu, jehož délka má zásadní vliv na růst, kvalitu a celkový stav vlasů. Kombinací biotinu, zinku a aktivní kyseliny listové pomáhá Anagen HINNAO udržovat vlasy v anagenní fázi, podporuje růst a obnovu vlasové tkáně a zajišťuje správnou funkci mazových žláz v okolí vlasového folikulu.

HINNAO Anagen může pomoci podpořit růst vlasů, chránit před oxidačním stresem a podporovat tvorbu buněčné energie.

 

Klíčové složky

Biotin  podporuje růst vlasů a jejich celkové zdraví, přispívá k tvorbě keratinu, bílkoviny klíčové pro silná vlasová vlákna. Zlepšuje pružnost vlasů, což snižuje riziko lámání a třepení konečků. Dále vytváří vyživené prostředí vlasové pokožky, které je nezbytné pro optimální růst vlasů.

Zinek (pikolinát) – tato vysoce biologicky dostupná forma zinku hraje zásadní roli při udržování zdraví pokožky hlavy a posilování struktury vlasů. Zinek podporuje tvorbu keratinu, primární složky vlasů, což je klíčové pro silnější a lesklejší vlasy. Pomáhá také udržovat vyváženou a vyživovanou pokožku hlavy a předcházet problémům, které mohou bránit růstu vlasů.

Kyselina listová (folát) – podporuje dělení buněk a tvorbu tkání, včetně buněk zodpovědných za růst vlasů. Zajišťuje výživu vlasové pokožky, čímž vytváří ideální prostředí pro růst vlasových folikulů. Pomáhá přenášet kyslík a živiny do vlasových folikulů, což podporuje silnější a zdravější prameny. Navíc kyselina listová bojuje proti vypadávání vlasů tím, že podporuje procesy obnovy DNA v těle.

 

Pro koho je vhodný Anagen
  • Při řídnutí nebo špatném vzhledu vlasů a oslabení nehtů.
  • Pro všechny s nedostatkem živin.
  • Pro těhotné a kojící ženy.
  • Pro osoby s problematickou pokožkou (ekzémy, akné, dermatitidy, lupy apod.).
  • Při riziku kardiovaskulárních chorob.

 

 V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

Dávkování

1 ml denně 

 

Použití

Lahvičku důkladně protřepejte a stisknutím pipety natáhněte 1 dávku přípravku. Vložte pod jazyk. Podržte v ústech 60–90 vteřin a následně polkněte. Nepijte ani nejezte několik minut po podání. Pokud vám dělá problémy přípravek držet pod jazykem, stačí ho držet v ústech po dobu min. 90 vteřin. 

 

Složení

mandlový olej, kyselina kaprylová, zinek pikolinát, za studena lisovaný pomerančový olej, silikagel, stevie, biotin, kyselina listová

 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do 2 let od otevření, nejpozději do data spotřeby uvedeného na obalu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: