New

Vitamin D3 + K2 HINNAO® Technology

Vitamin D3 a K2 v revoluční extra rychle vstřebatelné a vysoce funkční formě, která se dostává v 85 % z každé dávky do krevního oběhu během 60 vteřin! Oba vitamíny společně optimalizují metabolismus vápníku, podporují hormonální rovnováhu, zdraví kostí a kardiovaskulárního systému.

 

Objem: 30 ml

Dávkování: 1 ml denně


  • Skladem
1 499 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
 

Nejlépe biologicky dostupná a aktivní forma D3 a K2 od značky HINNAO® Technology vstupuje do krevního oběhu z 85 % každé dávky během 60 vteřin a přináší tak rychle a efektivně všechny benefity těchto vitamínů do vašeho těla. 

 

K čemu slouží vitamín D3 a K2

Vitamin D3 (cholekalciferol) přispívá k normální funkci imunitního systému, podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, a tím udržuje zdravé kosti a zuby. Také pomáhá udržovat normální svalovou funkci a podílí se na procesu buněčného dělení.

Vitamin K2 (menachinon) pomáhá směrovat vápník do kostí a zubů, čímž podporuje jejich zdraví. Zároveň brání ukládání vápníku v cévách, což přispívá k prevenci kardiovaskulárních onemocnění. Má také pozitivní vliv na pružnost cév a celkově podporuje kardiovaskulární zdraví.

 

Pro koho je vhodná kombinace vitamínů D3 a K2?
  • Osoby s nedostatkem vitamínu D, kteří tráví málo času na slunci nebo mají problém s přijímáním vitamínu D z potravy.

  • Starší lidé, kteří často potřebují podporu pro udržení zdravých kostí a prevenci osteoporózy.

  • Osoby s rizikem osteoporózy, protože kombinace D3 a K2 podporuje zdraví kostí a může pomoci předcházet úbytku kostní hmoty.

  • Sportovci kvůli udržení silných kostí a prevenci úrazů.

  • Osoby s kardiovaskulárními problémy.

  • Osoby na veganské nebo vegetariánské stravě, kteří mohou mít vyšší riziko nedostatku těchto vitamínů.

  • Těhotné a kojící ženy, avšak měly by se poradit s lékařem před začátkem suplementace.

 

 V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

 

HINNAO Vitamin D3 + K2 je testován třetí stranou a je klinicky ověřeno, že se do krevního oběhu dostane z 85 % za 60 vteřin. Na studii se můžete podívat pod tímto odkazem.

  

Dávkování

1 ml denně 

 

Použití

Lahvičku důkladně protřepejte a stisknutím pipety natáhněte 1 dávku přípravku (0,75 ml (odpovídá100 µg / 4000 IU D3, K2 100 mcg)). Vložte pod jazyk. Podržte v ústech 60–90 vteřin a následně polkněte. Nepijte ani nejezte několik minut po podání. Pokud vám dělá problémy přípravek držet pod jazykem, stačí ho držet v ústech po dobu min. 90 vteřin. 

 

Složení

mandlový olej, vitamin D (jako cholekalciferol), vitamin K2, menachinon 7, sladidlo: Steviol-glykosidy, aroma pomerančového a ananasového oleje, protispékavá látka: oxid křemičitý

 

Upozornění

Pokud užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před užitím jakéhokoli doplňku stravy se svým lékařem. Skladujte na chladném a suchém místě mimo přímé sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy neslouží jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte do 2 let od otevření, nejpozději do data spotřeby uvedeného na obalu. Pokud pravidelně užíváte vitamín D, doporučujeme si nechat pravidelně kontrolovat jeho hodnotu v krvi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: