Holistic Silk

Investujte do sebe, věnujte každý den alespoň chvíli sami sobě s Holistic Silk. Je to to nejmenší, co si zasloužíte.

Holistic silk je úzce specializovaná anglická značka s celosvětovou působností, stále však zůstává rodinnou firmou, kterou vede její zakladatelka a zároveň kreativní srdce firmy, Joanna Weakley. Značka Holistic Silk se staví do opozice proti zrychlujícímu se životnímu tempu a tlaku dnešních dní. Negativní účinky stresu, přepracování nebo dlouhých cest letadlem jsou dnes dobře známy. Jak málo ale existuje produktů, které by je pomáhaly efektivně řešit? Joanna se osobně přesvědčila, jak účinné a efektivní mohou být přístupy založené na čínské medicíně a kvalitním spánku. Tyto principy jsou zakořeněny v srdci značky Holistic Silk. Starodávná moudrost pro moderní život.

Vytváříme produkty, které jsou krásné, terapeutické, relaxační. Využíváme pro to sílu hedvábí, z kterého jako umělci tvoříme produkty, které mají nejvyšší kvalitu a dlouhou životnost.“

Filozofií značky vystihuje slogan „Relax – Restore – Rejuvenate“, tedy Odpočinek – Obnova – Omlazení. Je nadčasová a elegantní, spojuje znalosti alternativních medicínských přístupů s propracovaným designem a precizním řemeslným zpracováním. Všechny produkty Holistic Silk mají za cíl přinést vám o něco víc, než je jejich běžnou funkcí. Některé vám pomůžou nejen skvěle spát, udělají i z malé chvilky odpočinku hodinový wellness zážitek. Produkty Holistic Silk jsou dokonalým dárkem pro vás i všechny vaše blízké.

 

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem