Yooni

Představujeme Vám krásně čistou organickou rostlinnou značku kosmetiky Yooni, která vznikla před několika lety v Německu z prosté touhy po zdravé a přírodní péči pro těhotné a děti. Yooni se zaměřuje na nejčistší kosmetiku a péči o maminku, novorozence a dítě, ale nezapomíná i na dospělého uživatele toužícího po čisté a zdravé pleťové péči. Záměrem rodinné firmy bylo vytvořit bezpečné a účinné produkty, které vplují do rodinné tělové péče a budou ji provázet od narození nejmenších, po celý život. Základním požadavkem bylo využití rostlin, protože péče o novorozence či nastávající maminku musí být absolutně čistá.

 

Yooni využívá těch nejkvalitnějších rostlinných ingrediencí, zejména ovoce, zeleniny, semínek, bylin a ořechů, které jsou přírodním a přirozeným zdrojem látek působících na naši pleť jako super-skin-food. Zejména rostlinné oleje vyživují a chrání pokožku hodnotnými živinami. Všechny oleje a másla pocházejí z kontrolovaného organického pěstování a současně mají potravinový standard. Co to znamená? Je to standard kvality, kdy všechny ingredience jsou tak vysoké kvality, že by mohly být konzumovány jako potraviny. Proto super-skin-food! Produkty neobsahují žádné zbytečné přísady, žádné konzervanty ani emulgátory, bezpečnými přísadami se naopak nešetří. Kosmetika není testována na zvířatech!

 

Pojďme za pomoci Yooni dodat pokožce nejmenších i nás dospělých zdravou, čistou výživu a prvotřídní péči! Všechny ingredience jsou šetrné a vhodné i pro nejcitlivější dětskou pokožku již od narození. Kvalita, důvěra a bezpečnost, to jsou hlavní cíle, jež stojí za touto značkou. Příroda nám nabízí vše, co naše tělo potřebuje – ochranu, péči i výživu.

 

A to není všechno! Yooni nezůstává jen u starosti o složení svých produktů! Řeší také balení a minimalizuje plasty, které slouží k balení jejich produktů. Nemá totiž dvojí balení a většina jejich lahviček a pipet je ze skla. Sláva recyklaci! Filosofie nevystavovat naše těla a planetu zbytečnému odpadu u Yooni dostává reálný rozměr! Vše se dá rozebrat a vyhodit do tříděného odpadu, pro spojování jednotlivých částí nepoužívají lepidla!

 

Znalost veškerých složek až do té poslední je hlavní myšlenkou celého projektu Yooni. Proto jsou jejich produkty vhodné i pro ty, kteří trpí alergiemi. Všechny ingredience, které používají, pocházejí od důvěryhodných dodavatelů, jako jsou All Organic Treasures, se kterými spolupracují mnoho let. Všechny oleje se vyrábějí a plní do lahví za nejpřísnějších hygienických podmínek. Jsou čerstvé a neobsahují konzervanty, škodlivé nebo nepotřebné látky, jako jsou parabeny, silikony, parafiny nebo jiné složky na bázi ropy. Oleje samozřejmě neobsahují umělé vůně.

 

Yooni je „zaměřením na to podstatné“, na přirozenost, kvalitu, na šetrné zdroje a vliv surovin. Yooni vám umožní objevit a zažít, že „méně je více“ neznamená menší účinnost, ale uvědomění a to nejlepší pro Vás i Vaši rodinu. Vyzkoušejte čisté, vysoce účinné a hospodárné produkty péče o pleť, které jsou díky pečlivě vybraným aktivním složkám mnohem efektivnější.

 

Yooni jsme do našeho prodeje zařadili proto, že péče o nastávající maminky, novorozená miminka a děti je pro nás důležitá. Yooni si získala naši důvěru nejkvalitnějšími rostlinnými ingrediencemi, nejčistším složením, recyklovatelností použitých obalových materiálů a krásnými úmysly.

 

UPOZORNĚNÍ

Výrobky Yooni jsou označeny jako kosmetika, a proto nejsou určeny k přímé spotřebě (k jídlu), přestože vypadají a voní tak chutně!

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem