Cecilia Holistic Beauty

Zrodila se květina, která nezapomíná na své kořeny. Ženská jako vůně růže. Čistá jako lilie. Houževnatá jako opuncie.

Představte si děvčátko. Malou holčičku vychovávanou s laskavou péčí svého dědečka uprostřed zeleného údolí Susa Valley, nedaleko italského Turína. Učí se poznávat bylinky i květiny, rozeznávat jejich vůni, ctít jejich účinky. S respektem, láskou a pochopením poznává jejich sílu pro zdraví a krásu. Představte si děvčátko, které nikdy nechce spát, protože její zvědavost je silnější než spánek. Přitahuje ji krása ve všech svých formách, příroda, malování, móda, fotografie.

Děvčátko roste, ale odkaz svých předků nosí hluboko v srdci. Rodina, z které toho děvčátko pochází se věnuje výrobě organických produktů již od roku 1974. Jít svou vlastní cestou, ale nezapomenout na tyto kořeny, taková je inspirace k založení značky Cecilia a vývoji vlastních produktů. Přirozeně, tak jako rozkvete květina. Tak se zrodila Cecilia Holistic Beauty.

Pro značku Cecilia Holistic Beauty je přirozené používat ty nejkvalitnější suroviny v co nejméně zpracované formě, konzervované pouze fyzikálními procesy, například minimálním obsahem vody. Jejím cílem je, aby každý jednotlivý produkt přispíval k blahu každého, i blahu naší planety. Etický a udržitelný rozměr ctí ve všech krocích výroby. Od pěstování rostlin po nulové plýtvání. Používat méně, ale lépe, taková je filozofie Cecilia Holistic Beauty.

1600
3700
 
1 1600 3700
 
  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem