LIPOSOMÁLNÍ B-KOMPLEX PURAVIA LABS

Doplněk stravy obsahující vitamíny skupiny B ve skvěle vstřebatelné liposomální formě pro příval energie, psychickou pohodu i krásu vaší pokožky. B-KOMPLEX dále obsahuje křemík a PABA, které jej skvěle doplňují. Vhodný pro vegany. Prémiová kvalita garantovaná výrobcem produktu.

 

Obsah: 30 kapslí

Dávkování: 2 kapsle denně nalačno před spaním


 • 19,97 Kč / 1 ks
 • Vyprodáno
599 Kč
Kategorie: ZDRAVÍ
Položka byla vyprodána...
 

Vitamíny skupiny B si naše tělo neumí samo vytvořit nebo je nějak hromadit. Získáváme je pouze vhodnou a vyváženou stravou, kterou ale občas trochu zanedbáváme a míru potřeby těchto vitamínů navyšuje i stres. B-komplex ovlivňuje například činnost nervové soustavy, energetickou rovnováhu těla, fungování imunitního systému a další tělesné procesy.

Unikátní doplněk stravy s označením *CLEAN LABEL obsahuje vitamíny skupiny B, křemík a kyselinu para-aminobenzoovou. To vše v liposomální formě s vysokou vstřebatelností a pro tělo s maximálním využitím. Neobsahuje přídavné látky nebo jiné zbytečné složky. 

 

Benefity
Dle současné legislativy EU bohužel nemůžeme uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky tohoto přírodního doplňku stravy, mimo chválená tvrzení:

 

Psychika, únava, nervová soustava

 • Vitamín B1, B2, B3, B6, B7, B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, která ovládá činnost všech orgánů v našem těle.
 • Vitamín B5 (kyselina panthotenová) přispívá k normální činnosti našeho mozku.
 • Vitamín B3 a B9 (folát) podporuje normální psychickou činnost, tedy naši koncentraci, myšlení a paměť.
 • Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Energetická rovnováha

 • Vitamíny B1, B3, B5, B6, B7 a B12 přispívají k normální energetické rovnováze těla.

 

Plodnost a těhotenství

 • Vitamín B5 přispívá k normální produkci a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů.
 • Vitamín B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity.
 • Folát přispívá k růstu zárodečných tkání a společně s vitamínem B12 se podílí na procesu dělení buněk, který se děje ve zvýšené míře právě v těhotenství. Nízké hladiny folátu jsou u těhotných žen jedním z rizikových faktorů pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivých účinků folátu dosáhnete při doplňkovém denním přijmu 400 µg kyseliny listové v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí. V našem B-komplexu najdete kyselinu listovou/folát již v aktivní formě methyltetrahydrofolátu.

 

Imunitní systém, sliznice, pokožka

 • Vitamíny B6 a B12 podporují normální funkci imunitního systému.
 • Vitamín B3 a biotin podporují normální stav sliznice a pokožky.
 • Vitamín B2 je antioxidant a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

 

V případě dotazů nebo pro bližší informace o tomto produktu nás prosím kontaktujte na poradna@gravitas.cz. 

 

Dávkování
1 kapsle denně ideálně mezi jídly, dobře zapít

 

Skladování
Uchovávejte na suchém, temném místě do 25°C v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte mrazu, nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření.

 

Upozornění
Jedná se o doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není vhodný pro děti do 4 let.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Doba expirace vyznačena na obalu. 

 

Složení
extrakt z listů bambusu 75% křemíku (bambusa vulgaris), liposomální směs lipidů, kyselina paraaminobenzoová, Vitamín B5 (pantothenát vápenatý), Vitamín B6 (Pyridoxal 5-fosfát), Vitamín B3 (Nikotinamidadenindinukleotid), Vitamín B2 (riboflavin 5-fosfát), Vitamín B1 (thiamindifosfát/ kokarboxyláza), Vitamín B12 (menthylkobalamin), Vitamín B7 (biotin), Folát (methyltetrahydrofolát), veganská kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy

 

 

*Označení Clean Label znamená, že jste narazili na ten nejčistší, nejkvalitnější a maximálně funkční produkt v nabídce přírodních doplňků stravy. S tímto označením máte jistotu, že se jedná o produkt splňující tato tvrzení:

 

 • minimálně zpracované suroviny
 • vysoký obsah účinných látek
 • bez obsahu aditiv a konzervačních látek
 • bez průmyslově zpracovaných cukrů, GMO nebo alergenů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: