Yooni

Představujeme Vám krásně čistou organickou rostlinnou značku kosmetiky Yooni, která vznikla před několika lety v Německu z prosté touhy po zdravé a přírodní péči pro těhotné a děti. Yooni se zaměřuje na nejčistší kosmetiku a péči o maminku, novorozence a dítě, ale nezapomíná i na dospělého uživatele toužícího po čisté a zdravé pleťové péči.  

Yooni využívá těch nejkvalitnějších rostlinných ingrediencí, zejména ovoce, zeleniny, semínek, bylin a ořechů, které jsou přírodním a přirozeným zdrojem látek působících na naši pleť jako super-skin-food. Všechny oleje a másla pocházejí z kontrolovaného organického pěstování a současně mají potravinový standard. Co to znamená? Je to standard kvality, kdy všechny ingredience jsou tak vysoké kvality, že by mohly být konzumovány jako potraviny. Proto super-skin-food! Jsou čerstvé a neobsahují konzervanty, škodlivé nebo nepotřebné látky, jako jsou parabeny, silikony, parafiny nebo jiné složky na bázi ropy. Oleje samozřejmě neobsahují umělé vůně. Kosmetika není testována na zvířatech!

 

A to není všechno! Yooni nezůstává jen u starosti o složení svých produktů! Řeší také balení a minimalizuje plasty, které slouží k balení jejich produktů. Nemá totiž dvojí balení a většina jejich lahviček a pipet je ze skla. Sláva recyklaci! Filosofie nevystavovat naše těla a planetu zbytečnému odpadu u Yooni dostává reálný rozměr! Vše se dá rozebrat a vyhodit do tříděného odpadu, pro spojování jednotlivých částí nepoužívají lepidla!

 

 Yooni jsme do našeho prodeje zařadili proto, že péče o nastávající maminky, novorozená miminka a děti je pro nás důležitá. Yooni si získala naši důvěru nejkvalitnějšími rostlinnými ingrediencemi, nejčistším složením, recyklovatelností použitých obalových materiálů a krásnými úmysly.

 

UPOZORNĚNÍ

Výrobky Yooni jsou označeny jako kosmetika, a proto nejsou určeny k přímé spotřebě (k jídlu), přestože vypadají a voní tak chutně!

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 5 položek celkem

Stránka 1/1