Recenze Rebel Care

 

Rebel-guys-laughing Většina mužů se spokojí se základními kosmetickými produkty a nemají rádi složitosti a zbytečnosti. Pokud už se otevřou možnosti používat přírodní kosmetiku, častokrát je jim odměnou květinová vůně se sladkými tóny nebo produkt, jehož používání by si zasloužilo několikastránkový manuál. To, ale s Rebel Care neplatí! Vyzkoušeli jsme pro vás dva produkty, na které si budete muset dát opravdový pozor. Jejich originální vůně a nekompromisní funkčnost totiž zcela jistě okouzlí i další členy vaší domácnosti.

 

 

Složení

Deodorant obsahuje zinek, jedlou sodu a prášek z kořene rostliny Maranta arundinacea, které likvidují bakterie způsobující nežádoucí zápach. Kokosový olej a bambucké máslo pečují o pokožku, dodávají jí jemnost a přispívají k její regeneraci.

 

Obal

Balení mě upoutalo na první pohled. Obal je skladný, pevný a kvalitně zpracovaný. Mechanismus pro vysouvání náplně funguje bezchybně, a ačkoliv je obal z plastu, dá se do něj dokoupit náhradní náplň.

 

Vůně

Vůně je opravdu jemná, unisex a velmi příjemná. Podpaží dýchá a potní žlázy nejsou ucpané, takže pokud tělo potřebuje, potíte se. A tak to má být. Jen s tímto deodorantem budete stále hezky vonět.

Deodorant Fresh Cotton

party in my pits model

 

Konzistence a používání

Náplň má bílou barvu a konzistencí odpovídá klasickým krémovým deodorantům. Obavy, že bude příliš tuhý, se nenaplnily a opravdu skvěle se používá. Stačí 1x – 2x přejet podpaží. Při správném používání nebarví oblečení a podpaží je suché bez jakéhokoliv pocitu mastnoty.

Produkty s jedlou sodou se obecně nemají nanášet na podrážděnou pokožku, ale mně osobně nedělalo problém Fresh Cotton použít i na čerstvě oholené podpaží. Po cca měsíčním používání je podpaží naprosto v pohodě a bez nežádoucích reakcí.

Tip: Pro dokonalou aplikaci i ochranu oblečení je super, pokud deodorant nanesete a pak jej ještě prsty rovnoměrně rozetřete po celém podpaží.

 

 

 

 

Složení

Mycí pěna se šetrným složením a neodolatelnou vůní zázvoru efektivně myje pokožku, aniž by ji vysušovala. To díky jednoduché a funkční kombinaci mycí složky derivované z kokosového oleje a rostlinnému glycerinu, který pokožce dodá hydrataci.

 

Obal

Opět top zpracování, všechno funguje a skvěle vypadá. Jak už je u Rebel Care zvykem, i tady můžete dokoupit náhradní náplň.

Vůně

Vůně je boží. Nemůžu se rozhodnout, jestli je svěží, hořká nebo sexy. Nejspíš všechno dohromady!

Mycí pěna na tělo We Love Gingers

sprchova pena gravitas

 

 

 

Konzistence a používání

Pěna je hustá a velmi dobře se používá jak s mycí houbou, tak i bez ní. Pokud jste zvyklí nepoužívat na holení speciální produkty, tahle pěna poslouží i na něj. Pokožka je po koupeli/sprše vláčná a hebká. We Love Gingers je jasným důkazem toho, že pro dokonale funkční produkt stačí opravdu pár ingrediencí, které spolu dobře pracují.

 

Pokud máte doma muže, který ještě nevstoupil do říše přírodní kosmetiky, pořiďte mu Rebel Care. Pokud máte doma muže, který je v této kategorii ostříleným průzkumníkem, potěšte ho Rebel Care. Pokud jste žena, která touží po přírodních produktech s neotřelými vůněmi a super složením, zkuste Rebel Care. Ať jste kdokoliv, vyzkoušejte Rebel Care. Unisex produkty bývají kompromisem. S Rebel Care kompromisy dělat rozhodně nemusíte.

 

 

Pro Gravitas zpracovala Lucie Kalčíková.