SUCHÁ KŮŽE RUKOU KVŮLI DEZINFEKCÍM A ČASTÉMU MYTÍ

Nikdo nemá ráda suchou pokožku. Hebká pokožka je vždy ceněna a zbožňována. Dříve byla hebkost pokožky rukou spojena se vzděláním, kulturou a skvělým životem. Patřila do vyšších vrstev, kde lidé nemuseli vykonávat těžkou manuální práci. Ta obvykle prohlubovala vrásky na pokožce a každý měsíc vznikaly nové.

Není divu, že milujeme hebkost! Spojujeme ji s krásným životem, se štěstím a komfortem. Navíc je tak příjemná na dotek!

 

Covid-19 taky způsobuje kožní problémy

Koronavirus je pravděpodobně největším moderním nepřítelem hebkých rukou. Alkohol v dezinfekcích na ruce ničí hydrolipidovou vrstvu naší pokožky a taky hodné bakterie, které jsou důležité pro udržení ideálního pH pokožky. Alkohol pokožku vysušuje a poškozuje. Dnes téměř neexistuje žádná činnost, která by nebyla doprovázena povinným vydezinfikováním rukou.

 

 

 

Kůže je suchá a podrážděná kvůli dezinfekčním prostředkům na ruce

Dezinfekční prostředky způsobují naší kůži velký stres. Pokožka našich dětí je ještě jemnější než ta naše. Obvykle není suchá a není vůbec zvyklá na agresivní látky z dezinfekcí. V poslední době se matky svých dětí obracejí na výrobky Hemptouch v naději, že najdou přírodní a účinnou pomoc při problémech s pokožkou svých blízkých.

Kůže je náš největší orgán a vytváří ochranu před vnějším světem. A když je pokožka v nouzi… její odpovědí je napětí, brnění, svědění a další nepříjemné pocity. A existuje spousta důvodů, proč ji potřebujeme zdravou.

Přírodní řešení, které nezanechává mastný pocit rukou

Dezinfekce je v tuto chvíli povinná a samozřejmě užitečná. Příčinu suché a poškozené kůže však nelze momentálně odstranit. Nicméně můžeme důsledky co nejvíce eliminovat. Tělové mléko Pristine Forest má hluboce vyživující, uklidňující a regenerující účinky, aniž by zanechávalo mastnou pokožku. Mléko se velmi rychle vstřebává do kůže rukou. Po použití je pokožka příjemně vyživená, zvlhčená a vaše ruce jsou připravené na nové výzvy.

 

Úžasná hebkost ve dvou velikostech

I když je naše pokožka v tomto období obzvláště dehydratovaná a podrážděná, Hemptouch pro vás má perfektní řešení. Tvůrci Hemptouch kosmetiky ho našli v hlubinách slovinského deštného lesa. Obsahuje výjimečné přírodní ingredience. Tělové mléko Pristine Forest je dostupné ve dvou velikostech.

 

Tělové mléko Pristine Forest

Toto intenzivní mléko je koncentrací čistých rostlinných extraktů, které poskytují posilující výživu pro suchou, šupinatou a/nebo napnutou pokožku a zanechávají ji hebkou a pružnou. Obnovuje rovnováhu, chrání přirozenou bariéru pokožky a snižuje frekvenci výskytu suchých míst. Je vhodné pro péči o velmi suchou pokožku náchylnou k ekzémům nebo alergiím a na šupinatou pokožku se svěděním nebo zarudnutím. Je bez vůně a formulované pro maximální toleranci pro celou rodinu, od kojenců po seniory.

Složení: Konopný olej, jojobový olej a bambucké máslo doplňují základní lipidy pokožky a pomáhají obnovit bariérovou funkci pro měkkou a pružnou pokožku. Polyfenoly jedle stříbrné uklidňují záněty, vzplanutí suché pokožky a aktivují její vlastní zvlhčující schopnosti. CBD zklidňuje zarudnutí a podráždění a vede pokožku zpět do jejího nejzdravějšího stavu. Konopný hydrolát kůži hydratuje a regeneruje.

Více o produktu zde klik

 

Zdrojový článek:

https://www.hemptouch.com/blog/dry-skin-hand-sanitizers/

pristineBigvsSmall