Oční krém z kávových zrn 100% PURE

Nalijme si čistého vína. Je používání očního krému součástí vaší denní rutiny? Víte, že většina žen, zejména ty, které s péčí o sebe teprve začínají, používají v péči o oční okolí svůj běžný denní krém? Dalším smutným faktem je to, že mnoho žen tuto část péče o pleť kompletně vynechává.

Pokud chcete pro pokožku očního okolí to nejlepší, můžete přestat hledat. Seznamte se s bestsellerem značky 100% PURE, očním krémem z kávových zrnek. Pojďte si přečíst něco o tom, proč je právě tento produkt skvělým pomocníkem, zejména pokud vás trápí tmavé kruhy pod očima, otoky a jemné vrásky.

Oční krém ze zelených kávových zrn 100% PURE

redukuje váčky pod očima,

redukuje tmavé kruhy,

hydratuje oční okolí,

zvyšuje elasticitu a pevnost pokožky,

redukuje jemné linky a vrásky kolem očí,

zajistí vám vždy odpočatý a svěží pohled.

 

P2200758

Jaké ingredience dávají tomuto produktu jeho sílu?

Základ hydratačního očního krému 100% PURE tvoří organická šťáva z aloe vera. Ta obsahuje téměř 20 vitamínů a minerálů, které působí synergicky, jedna látka podporuje druhou a dohromady tvoří hydratační bombu pro každou pleť. Šťáva z aloe vera má strukturu gelu, chladí pokožku, umí odbourat volné radikály a je tak i účinným pomocníkem v boji proti stárnutí pleti. Aloe obsahuje i kyselinu listovou, která přispívá k buněčné obnově.

V kombinaci s výtažky z růže, rozmarýnu a vanilky nabízí tento oční krém perfektní kombinaci aktivních látek bez toho, aby citlivou a jemnou pokožku očního okolí příliš zatěžoval a mastil. Malá tubička je doslova nabita omlazujícími a regeneračními látkami, vitamíny, oleji a účinnými extrakty a navíc voní jako vanilkové latte.

 

 

Už jste slyšeli o zelené kávě? Než se kávová zrna upraží, aby z nich mohla vzniknout ta nejlepší káva, jsou v přirozeném, surovém stavu a jsou zelená. A právě tak je společnost 100% PURE zpracovává jako superingredienci očního krému. Extrakt ze zelených kávových zrn umí omezit tvorbu otoků v oblasti očního okolí a působí proti poškození vlivem UV zářením. Zelený kávový extrakt navíc obsahuje vitamín E a mastné kyseliny, které pokožku vyživují a zvyšují produkci kolagenu. Pokožka je díky nim hladká, pevná a do holoubky hydratovaná.

Extrakt ze zelených zrnek kávovníku však není jedinou složkou z této rostliny, kterou oční krém 100% PURE obsahuje. Tou další jsou tzv. kávové třešně, malé červené plody kávovníku, další úžasný zdroj antioxidantů, který bojuje se známkami stárnutí, snižuje poškození vlivem UV záření a zařídí, aby náš pohled působil vždy jasným a prozářeným dojmem.

Růžový hydrolát a šípkový olej, sehrané funkční duo a extra jemná péče pro exponovanou a namáhanou pokožku v oblasti očí. Tyto složky jsou v očním krému 100% PURE proto, že mají uklidňující schopnosti, mírní podráždění a zarudnutí a v neposlední řadě bojují proti stárnutí. Zpevňují pokožku, zlepšují její prokrvení, umí projasnit a osvěžit. Šípkový olej zvlhčuje, regeneruje a tonizuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a elasticitu pleti, předchází vzniku vrásek a zároveň vyhlazuje jemné vrásky.

 

Téměř zázračný extrakt ze zeleného čaje bojuje proti poškození UV zářením, podporuje regenerační schopnost pokožky, umí zamezit otokům pod očima. Zelený čaj je totiž bohatý na kofein, který zmenšuje cévy v očním okolí a omezuje tím tvorbu otoků. Je také tou účinnou látkou, která rozjasňuje tmavé kruhy.

 

Vitamín E je jedním ze stavebních kamenů pokožky. Pomáhá ji udržovat hydratovanou, hladkou a vyživenou. Antioxidanty ve vitamínu E zabraňují tvoření vrásek a podpoří hladkou pokožku. Vitamín C zamezuje poškození sluncem, zvyšuje pevnost pokožky a rozjasňuje ji.

A vanilka? Vanilka je protizánětlivá, ale umí toho mnohem víc. Třeba zamknout vlhkost v pleti, aby pokožka očního okolí byla hydratovaná během celého dne i noci.

Tento oční krém je právem bestsellerem značky 100% PURE. Plní, co slibuje a navíc fantasticky voní. Oční okolí je po jeho použití vyživené, hydratované, mizí tmavé kruhy a otoky pod očima a vyzískáte projasněný a svěží pohled.

 

Oční krém z kávových zrn 100% PURE je zcela veganský a může se pochlubit potvrzenými výsledky:

100 % uživatelů potvrzuje zvýšenou hydrataci a výživu pokožky

97 % uživatelů potvrzuje snížení otoků při pravidelném používání

93 % uživatelů potvrzuje efekt vyhlazení drobných linií a vrásek.

 

Zaujal vás Oční krém 100% PURE? Najdete ho na našem webu zde

 

Zdroj: https://www.100percentpure.com/

Napsala pro vás Bára Janošová

P2200737