New

Pokojový parfém Shinrin Yoku Oskari Berlin

100% přírodní a organický tyčinkový aroma difuzér se svěží dřevitou vůní smrku, cypřiše, jehličí, eukalyptu a oregana, která vás přenese přímo doprostřed hlubokého lesa.

Objem: 100 ml


  • Vyprodáno
700 Kč
Kategorie: Difuzéry
Položka byla vyprodána...
 

Shinrin Yoku aneb lesní koupel je termín pro terapii a relaxaci prostřednictvím pobytu v lese. Tyčinkový aromadifuzér s vůní jehličnatého lesa obsahuje pečlivou směs organických esenciálních olejů, které tuto kouzelnou relaxační atmosféru vnesou i do vašeho domova.

V tomto harmonickém parfému ucítíte 100% přírodní esenciální oleje smrku, cypřiše, jehličí, eukalyptu a oregana, které působí proti stresu a pomohou vám se v klidu a zhluboka nadechnout. Tyčinkový aroma difuzér obsahuje 7 tyčinek, pomocí nichž si můžete regulovat intenzitu vůně.

 

Použití
Protáhněte preferovaný počet vonných tyčinek ozdobným uzávěrem a nádobu umístěte na stabilní a vodorovný povrch. Čím více tyčinek přidáte, tím větší bude intenzita vůně.

Složení
Alcohol*, Picea abies*, Eucalyptus globulus*, Pinus cembra, Pini silvestris*, Cupressus sempervirens*, Origanum vulgare*, Citral**, Limonene**

* z kontrolovaného ekologického pěstování
** přirozená součást esenciálních olejů

 

Upozornění
Jedná se o vysoce hořlavou kapalinu. Může vyvolat alergickou reakci při styku s pokožkou. Udržujete mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohňem a horkými povrchy. Při styku s kůží nebo vlasy opláchněte pod proudem vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: