Five Minute Journal pro děti / motivační diář

Krok správným směrem pro nožky, které rostou. Denní reflexe každého dne.

  • 700 Kč 200 Kč –28 %
    500 Kč / 1 ks
  • Skladem
500 Kč
Kategorie: Intelligent change
Hmotnost: 0.4 kg
 

Diář je v anglickém jazyce

Dětské vydání populárního The Five Minute Journal je barevné, hravé, inspirující, navržené tak, aby podporovalo zaměření mysli dětí a teenegerů na to dobré, co život přináší, podporovalo každodenní návyky vděčnosti a uchovalo jejich jedinečné vzpomínky pro budoucnost.

Pro děti 5–12 let.

Diář je vytištěn na papíře z udržitelných zdrojů s certifikací FSC.

 

Naše mise

Naším cílem je provést vás cestou sebepoznání. Chceme, abyste díky našemu The Five Minute Journal byli vědomě šťastnější, produktivnější a moudřejší verzí sama sebe. Cesta životem je nepřetržité učení a vždy vede k něčemu novému. Žijeme ve světě, který se neustále a rychle mění, zkuste se vědomě měnit spolu s ním.

 

Naše filozofie

Máte v sobě neuvěřitelný potenciál být tím nejlepším člověkem, jakým chcete být. Stačí si tento potenciál uvědomit, uchopit ho, stát se svojí nejlepší verzí. Slovy renomovaného psychologa Abrahama Maslowa: „Tím, co člověk může být, tím musí být.“

 

Jak vám pomůžeme k dosažení cílů

Vyrábíme elegantní, praktické a jednoduché produkty, pro vaši každodenní rutinu a práci na sobě. Používáme roky ověřené a potvrzené metody, které vám vnesou do života pozitivní návyky a uskutečnit změny, které vám dnes pomohou vytvořit vaše zítřejší lepší já.

Změňte způsob svého myšlení. Všímejte si, jak celý svět reflektuje vaše myšlenky a vrací vám zpět to, co mu dáváte.

Je čas rozvinout váš potenciál naplno. Čas vybrat si The Five Minute Journal.

 

Recenze z webu Inteligent Change

„Diář je úžasný! Pomáhá našim vnoučatům být víc vděční.“ - Nancy C.

„Skvělý nástroj, který pomáhá dětem zaujmout pozitivní postoj a být šťastnější. Můj devítiletý syn prožíval během probíhající pandemie pocity zmaru a emocionální výkyvy. Poté, co začal používat tento diář, u něj vidím ohromné změny v prožívání štěstí a změny postoje k věcem, které se dějí.“ – Erin H.

„Moje dítě miluje rána! Koupila jsem tento diář své dceři, která bývala po ránu nevrlá, mírně řečeno. Nyní je laskavá, milá, je to děvče s otevřeným srdcem, rána miluje stejně, jako si zamilovala používání tohoto diáře. Miluje ten nápad začít den pozitivní prací na sobě.“ – Brandi H.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: