ZEN PŘÍRODNÍ SÓJOVÁ SVÍČKA 180 ml

Sójová svíčka Zen je vůně plná klidu a rovnováhy. Kombinace santalu, jasmínu, citronu a vanilky. Tato vůně vám pomůže najít vnitřní klid a rovnováhu. Oceníte ji při odpočinku, meditaci nebo kdykoliv budete mít náladu na příjemnou svěží vůni s dřevitými tóny.

 

Objem: 180 ml


  • 199,44 Kč / 100 ml
  • Skladem
359 Kč
Kategorie: Svíčky
 

Zapalte si dokonalou svíčku, která nejen krásně vypadá a je naprosto přírodní, ale má také aromaterapeutický efekt. Sójová svíčka Zen je vůně plná klidu a rovnováhy. Kombinace santalu, jasmínu, citronu a vanilky. Tato vůně vám pomůže najít vnitřní klid a rovnováhu. Oceníte ji při odpočinku, meditaci nebo kdykoliv budete mít náladu na příjemnou svěží vůni s dřevitými tóny.

Produkty od Svíčkuj jsou vyrobené v České republice bez použití barviv nebo jiných syntetických látek. Kvalitní sójová svíčka vám oproti těm parafínovým poskytne delší dobu hoření a navíc dobrý pocit, že jste zvolili ekologický výrobek, který nezatěžuje zdraví a ani životní prostředí.

Svíčku najdete ve skleničce s víčkem a papírovém obalu.

 

Proč používat přírodní sójové svíčky?

  • 100% přírodní sójový vosk neobsahuje žádné pesticidy ani herbicidy a je biologicky odbouratelný.

  • Nádherná vůně je zajištěná pouze pomocí 100% přírodních esenciálních olejů bez syntetických přísad a jiných škodlivých látek.

  • Svíčky mají ekologický bavlněný knot.

Použití
Při prvním zapálení nechte svíčku hořet 1-2 hodiny, dokud se rovnoměrně neroztopí celý její povrch. Knot pravidelně zkracujte na délku 4-5 mm.

 

Upozornění
Svíčku stavte pouze na nehořlavé, stabilní povrchy a nikdy ji nenechávejte bez dozoru. Doba hoření by neměla přesáhnout 4 hodiny. Po zhasnutí se svíčkou nemanipulujte a nechte ji vychladnout.

 

Složení
Sójový vosk, 100% přírodní esenciální oleje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: