Noční světýlko s pohybovým senzorem do zásuvky Jako dřív

Speciální noční světýlko do zásuvky s pohybovým senzorem i senzorem stmívání pro podporu kvalitního spánku a následné duševní i fyzické pohody. Má ještě další 2 režimy a 3 úrovně intenzity. Hodí se jako orientační osvětlení na chodbu, WC či do koupelny nebo jako noční světlo pro děti. Neobsahuje modrou ani zelenou složku světla, tedy nenarušuje náš cirkadiánní rytmus. Dopřejte sobě a svým dětem kvalitní spánek!

 

 


  • 550 Kč / 1 ks
  • Skladem
550 Kč
Kategorie: Zdravé světlo a spánek
Hmotnost: 0.2 kg
 

Cítíte se ráno unavení a bez života, ačkoliv jste spali dostatečně dlouhou dobu? Nebo nemůžete usnout či se v noci budíte? Jedním z důvodů může být i nevhodné osvětlení! Napravte to prostřednictvím speciálního světla, které podporuje náš přirozený cirkadiánní rytmus a zdraví. Toto řešení je obzvláště vhodné pro děti, které potřebují kvalitní spánek pro optimální vývoj i pohodu. 

Světýlko do zásuvky s pohybovým senzorem, senzorem stmívání a dvěma dalšími režimy - trvale vypnuto a trvale zapnuto. Můžete jej tedy nastavit přesně dle svých potřeb a navíc ve třech intenzitách. Hodí se jako orientační světlo do chodeb, toaletu nebo do koupelny. Je také možné ho využít jako noční světlo pro děti, kterým vadí naprostá tma. Toto světlo svítí červeně a neobsahuje modrou ani zelenou složku. Je tedy vhodné vyloženě na noční svícení.

Víte, že večerní a noční svícení klasickými žárovkami s obsahem modrého světla narušuje kvalitu vašeho spánku? Modré světlo totiž blokuje produkci melatoninu, který nám pomáhá usnout. Používání modrého světla ve formě žárovek nebo elektroniky před usnutím výrazně zhoršuje celkovou kvalitu spánku. 

Jednoduchým krokem, jak podpořit vaše cirkadiánní rytmu a konečně se kvalitně vyspat, je pořízení speciálních světel bez modré složky světla, kterými budete svítit večer a v noci. 

noční světýlko

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KZ Avatar autora | 14.7.2023
Svetlo je super, najmä ak potrebujete mat v noci zasvietene. Plus môžete nastaviť 3 intenzity červenej. Na dovolenke som ho pouzivala, keďže decká boli v novom prostredí, aby ak sa v noci zobudia neboli v tme. Dá sa nastaviť aj na pohyb alebo aby svietilo stále. Mame aj hexagon s oranžovým svetlom, ale to rusilo pri spánku. Obe svetla odporúčam. Hexagon využívam napr na wc, lebo tam nemáme zástrčku. Citlivosť na pohyb je naozaj super a zachytí dobre pohyb